Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

öyle mi rabbim hayırla kucağına almayı da nasip etsin canım çok sevindim Hacamattan biraz korkuyorum ama kist için de yapıldığını duymamıştım hiç. Teşekkür ederim araştıracağım bunu ya doktor bana pko dedi ama hiç bir bilgilendirme yapmadı ben de o an üzüntüyle hiç soru sormamışım. Mesela iki yumurtamda da var mı kist ya da boyutu felan nasıl hiç bir şey söylemedi. İleri derece mi diye sordum bunun derecesi yok. Varsa var yoksa yoktur dedi o kadar yıkıldım ki. Bu ay gebelik olmazsa önümüzdeki ay yumurta takibi yaparız dedi sadece folik asit verdi. O yüzden pek içime de sinmedi doktorun böyle söylemesi pko diyip kestirip atması. Her ay adetlerimi oluyorum bir sıkıntı da yaşamıyorum herhangi

Düzenli adet oluyosan ileri bo boyutta degildir, birçok kadın ilacsiz adet olamiyor hic stres yapma. İnofolic kullanabilirsin icindeki inositol sayesinde insülin direncini düşürüp yumurta kalitesini artırıyor. İnsülin direncin olmasa bile faydalı.
Hacamattan hic korkma cok rahatlatıcı kolay bisey, biz adet olan insanlariz dogum yapacak insanlariz hacamar o kadar basit ki bi kere isin ehli birine yaptırsan bi daha bi daha istersin
Guzel dileklerin icin teşekkür ederim insallah senin de güzel haberini alırız bir an önce

yaa ne güzel geldin sen bana öyle Allah razı olsun içimi rahatlattın biraz olsun Çok teşekkür ederim inşallah İnofolic folik asit gibi bişey mi

yaa ne güzel geldin sen bana öyle Allah razı olsun içimi rahatlattın biraz olsun Çok teşekkür ederim inşallah İnofolic folik asit gibi bişey mi
Yaa ben teşekkür ederim inofolic evet folik asit, icinde inositol var, bunu kullanirken ekstra folik asit almana gerek yok. Forumda bununla ilgili binlerce konu vardır, arama kısmına inofolic yazıp okuyabilirsin kullananlari.
Biraz pahalı ama iki formu var biri toz biri normal hap seklinde, tozu suya katip iciyosun. İkisi de 20 tane oluyodu yanlış hatırlamıyorsam. 75-80 tl civariydi bikac ay önce, suan bilmiyorum. Araştır kafana yatarsa kullan öyle doktorun söylemesine falan gerek yok. Biseyler vesile olur insallah düzenli adet görebilmek büyük nimet hic stres yapma lütfen

anladım çok teşekkür ediyorum Allah çıkardı seni karşıma resmen o kadar iyi geldin ki araştıracağım ocean mummy önermişti eczacım ama çok bi faydasını göremedim o da bu fiyatlardaydı inşallah önümüzdeki ay denerim bunuda araştırıp ahh bu pimpirik bu stres olmasa çok daha iyi olacak hayatım ama beceremiyorum rahat biri olmayı

Ya kesinlikle ben pko saniyodum kendimi ama dr yok deyince nasıl rahatladım umutlandim o ay hamilelik oldu. Sen de baska doktora da gidebilirsin biseyler kullan bu inofolic bı sure kullan ve hacamati biraz daha araştır sonra yine git doktora, insallah gerek kalmaz hcg baktirmaya gidersin

Çok teşekkürler inşallah rabbim nasip eder hayali bile güzel

İki bitkisel tedavi farklı etkiler oluşturabilir midene bağırsaklara zarar verebilir bir birini bir ay birini denemelisin banada çok soğan kürü dedıler ama ben bu ay hayıt otunu kullanıyorum .. bıkac ay deneyıp sonra başka yöntem kullanacağım . Ne kadar çok karışım o kadar zarar tek bır deneme yap hem hangısı fayda ettiğini tespıt etmek de zor olmaz

Çok şükür şu anda hamileyim Aslan pençesi ve civan perçemi kullandım başka şeylerde denedim tabii. Meryem suresi okudum hala devam ediyorum. Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah

Kızlar tiroidi olanlar hayıt otunu dikkatli kullansınlar ya da kullanmasınlar. Dün birgebeningunlugu nde gördüm tsh değeri fırlamış tiroidi olan birinin.
Tüm bitkiler için geçerli bu durum. Her bitki veya takviye herkese iyi gelecek diye birşey yok. Lütfen kızlar iyice araştırın kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…