Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok güzel koyulasmis canım yarın pik olur büyük ihtimal bugunden degerlendirmeye basla
Macun gerçekten çok etkili oldu canım ama ben sadece geceleri uyumadan önce aslan pençesi cayida içiyorum günde bı fincan geceleri sadece oda etki etti belkide.dun geceyi değerlendirmiştir bugün olmaz sanmıyorum adam bıktı çünkü yarın devamke inşallah olur bu ay yaa baya erken büyümüş maşallah yumurtam

Hadi bakalim insallah diyelim yumurtlamayı görünce bitkileri de macunu da bırakman gerekiyo. Bi de birgebeningunlugu sayfasinda ters rahim pozisyonunu uygula en az 1 iliskinde

Sevindim canım iyi olmana yerleşiyor bebişin İnşallah dr da güzel şeyler söyler keseyi de görürsün büyük ihtimalle

ManyakPrenses canım vallahi bu duana o kadar içten amin dedim ki... çok sağol. Sen hamişsin ya duaların kabul olur inşallah. Hayırlı olsun bu arada sağ salim kucağına alırsın inşallah kuzunu
İnşallah amin canımHer zaman dua ediyorum sizlere de Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın diye

günaydın kızlar.
sabah test yaptım negatif çıktı biraz moralim bozuldubata 3gün var değişir mi bilmiyorum ama içimden hamile değilmişim gibi geliyor
Dur bakalım kırmızılar gelmeden ümit kesilmez canım. Adet olursan eğer bitiminde sende meryem suresi okuyabilirsin istersen vesile olur belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…