Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin tez zamanda inşallah

Hoşgeldin canım aramıza tabiki katıl memnun oluruz
Bu konulara cok yabanciyim dunden beri biraz arastirma yaptim forumda ovulasyon testi denen seyi daha yeni ogrendim ben de mi alsam gerekli bisey mi bu? Bir uygulama yukledim telefonuma, adet tarihine gore hamile kalma olasiligi yuksek gunleri gosteriyor, ama benim adet dongum duzenli degil, ne yapsam bilemedim. Acaba o tarihleri mi dikkate alsam yoksa o minik testlerden mi alayim ne onerirsiniz? Bu arada 35 yasindayim, 2 senelik evliyim

Evet burdaki çoğu arkadaş ovü testi yapıyor ama bence ekstra bi stres. Düzensizse adetlerin en iyisi 2 günde bir ilişki canım

Ama şeffaf uzayan akıntıyı fark edersen aha yumurtlamaya başladım diceksin ve hiç durmadan 3 gün pompiş

Simdi benim son adet tarih baslangicim 7 temmuz. Takvime gore ayin 21 22 23 u yuksek hamile kalma olasiligi diyor? Ustuste her gun deneyince sperm kalitesi duser mi acaba?

Valla ben uygulamaya göre gitsem kaçırırdım yumurtlama günümü bu ay iyiki testle takip etmişim erken pik oldu

Valla ben uygulamaya göre gitsem kaçırırdım yumurtlama günümü bu ay iyiki testle takip etmişim erken pik oldu
Off bilemedim.. testye iki kirmizi cizgi cikinca hamile kalma sansi yuksek mi oluyor? Oturup su testin mantigini okumam lazim iyice, hic asina degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…