Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesiiiinlikle allll kesinlikleeee!! sakın telefon takvimine uyma o hep yanlıs gösteriyo. Ben 5 gün önce yumurtladm yumurtam catladı doktor yumrtlama olmus catlams dedi. Telefon daha yeni bugün ve dünü gösteriyo düsün telefon asla bilmiyo canım belli olmuyo cnkü en iyisi ovulasyon

Canım ben laboquik aldm ovulasyon ve gebelik testi memnunun suanda bi problem yok. Hic cift cizgi görmedm gebelikte ama olmadıgı icn normal enazından görüpte kana kosmadımm yanıltılmadım yani. Gittigidiyor.com dan alabilrsn

Diyelim aldim,ne zaman yapmaya basliyorum testi? Off cok cahilce olacak ama bu konuda bilgim sifir ve iki cift cizgi olunca o gun iliski olmali mi? Yani yumurta catladiginda mi iliski olacak? Ayy cok cahilce soruyorum. Doktora soramadim utandim resmen 35 yasinda bu ne bilgisizlik demesin diye

Merhaba hepinize bende bu ay çok umutluyum inşallah tutar adetten hemen sonra her gün dolu geçti inşallah tutmuştur bat 29 temmuz rabbim tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün benim bir sorum olacak sizlere ben bir hafta daha dolumu geçireyim yoksa tutmusmudur acaba tlfndaki uygulamaya göre 15 inde yumurtladm cvp verirseniz sevinirim

Canım olabilir herkes öyle yapmıyor bilmeyebiliyor normal adetin bittiği günün ertesi günü baslayıp hergün bitane yapabilirsn ilk idrarla degil 2.idrarla ve sıvı tüketimi almadan olursa daha iyi olur idrarın koyu cıksınki belli olsn canm. Aynı gebelik testi gibi idrqrını damlatıyosn 3 4 damla sonra c cizgisi kadar koyu veya c cizgisinden daha koyu olursa T cizgisi bilki ogün yumurtlama günün zaten yaklastıkca test koyulasr anlarsn. Yumurtlama gününden birgün öncesi yumurtlama günü ve birgün sonrası iliski olsn. Sonraki gün büyük ihtimal silik cıkar cnkü yumurta catlamıs olur canm mutlaka dene

Canm öncelikle merhaba insallah tutunmustur bebisin benim adetin 10. Ve 11.günydü yumurtlama günüm 27 28 ide bat oluyor. İnsallah olmam tabi orası ayrı günaşırı yada daha cok yumurtlama günü üst üste yapsan daha iyi olur canm hergün sperm kalitesi icn düser diyorlar

Tşk ederim cvp verdiğin için bende 28 günde bir âdet oluyorum benim 15 ini gösterdi yumurtlama zamanımı takvim uygulaması ile takip ediyorum ama ben adetin 10 gününde başladım çalışmalara inşallah gecikmeden gelir bebeklerimiz

Canım cok gecmiş olsun. Benımde tek tüpüm var. Diğeride aynı senın gibi tıkalı. Senin neden alındı? Dış gebelik mı geçirdin? Kaç ay ara ile oldu

Bende 28 günde bir Ama degisiyo canm mesela bu ay 11.gün yumurtlama 12.gün catlama oldu

Kızlar günaydın ben aşırı uykuluyum bugün. Bir de kasıklarım çok ağrıyor 3 gündür falan. İki büklüm oldum sabahtan beri.

Kız ne günaydını aksam oldu niye o kadr agrıyo acaba normalde agrır yumurtlama zamanı aslnda
Valla anca uyandım kuzum. Ayı gibi uyumuşum. ovü testi yaptım. Yok ovülasyonum 2 gün önceydi. O günü de değerlendirdim

evet canım 4 5 gün daha yapmaya devam edicem.bir de sabah akşam yapıyorum ama fazla mı yapıyorum acaba? günde bir mi yapsam koyulaşmaya başlayınca mı iki kere yapsam
Canım ben bakıyorum ki tam koyu değil günde bir kere yapıyorum. Pik değil diyorum kendi kendime ziyan etmiyim diye bir kere yapıyorum. Ama bazen silik çıkıyor akşamda deniyorum akşamı koyu çıkıyor. Bence pik zamanlarında 2 kez yapmak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…