Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladm canm. Bi kac gün icnde olursn belkide sökülürsn git bakalm doktor ne dicek

Bu gruplar iyi ki var destek oldu benim için cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Çünkü ben rahimde perde den ameliyat oldum sağ tüpüm alındı sol tüpte tıkalı ameliyatta 2 defa denediler açılmadı. Şimdide böyle olunca ümitlendim sonra kayıp olunca çok kötü etkilendim.

Allah şifa versin canım tez zamanda sağlıklı bir hamilelik geçirsin Bende kasımda hamile kaldım dkş gebelik oluştu normal olsaydı simdi kucagımda olucaktı Nasipten öte yol yok

Canm doktor hamile kalmamak icn bi sebep yok diyor ama dimi. Bak kimyasal olduysa normal daha cabuk olur ben öyle biliyorm

Canımm ben ilk damlattığımda iki çizgide çıktı gibi oldu sonra diğeri kayboldu hiçbişi anlamadım ya
Allah Allah. Tekrarla canm. Ben internetten toplu aldm mesela 10 ovulasyon 20 gebelik testi aldm 30 tl verdim elimde oluncada hep bol bol yapıyorm bence eczaneden almayn internetten alın elinizde bulunsun hem dha uygna geliyor. Canm sen yumurtladıgın günü biliyo musn hangi gün adetinin kacıncı günü oldugnu

Ben yumurtladığım günü bilmiyorum valla haziranın 15inde adet oldum 28 günde bir oluyorum 12sinde olmam gerekiyordu gelmedi hadi dedim 15inde gelir yine olmadı ümitlendim açıkcası amaa 5 gün gecikmeye idrarda silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum dediğin gibi netten alayım bende o zaman canım elimde bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…