Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy okuyunca bile heyecan sardi tesekur ederim. Evet siparis vereyim bakalim biraz elim alissin bu islere

Canım cok gecmiş olsun. Benımde tek tüpüm var. Diğeride aynı senın gibi tıkalı. Senin neden alındı? Dış gebelik mı geçirdin? Kaç ay ara ile oldu
Canım ben perde ameliyatı oldum o esnada doktor tüpün yapışmış olduğunu görmüş ve almış. Hiç gebelik yaşamadım. Sadece dün kimyasal gebeliğim oldu o kadar

Insan kendi başına gelmeyince bilmjyor. Ben de 28 oldum. Ilk seferde hamile kalınıyor saniyodum şu 2 ayda neler neler öğrendim ovulasyon testi dahil ama daha denemek nasib olmadi. Ve daha öğrenecek bir sürü şeyim var eminim Inşallah gerek kalmadan hamike kalirim bilmemek ayıp değil canım.

senin tüp açılma oldu mu hiç
Ben dış gebelik geçirdim tüpümü o şekilde aldı. Diğer tüpü kontrol etmiş ameliyat esnasında o da tıkalı dedi aama kendiliğimden deneyeceğim önce 6 ay içinde kalamazsan tüp bebek dedi Tüp olmazsa zaten gebelikte olmaz. Birdaha dış gebelik yasamaktan cok korkuyorum. Hep dua ediyorum

Anladım canım benimde az önce banyoda iğne batar gibi bı kaç kere sızlama oldu rahimde sol kasık ta ağrı gibi oldu ama çok kısa sürdü ben bugün çok temizlik yaptım belkide ondandır bilmiyorum ama umut işte insan seviniyor bı yandan bu tarz belirtiler hissedince

Selam kızlar...
Benimde belirtiler bir gün şiddetleniyor bir duruluyor..
Ama önceki düşük yaşadiğım hamileliğimde ki belirtilerden hamile olduğumu hemen anlamıştım.Bunda %50 /50 düşünüyorum..Özellikle sabah olan kasik ağrıları ara ara vuran.. bel,bacağa ve dize vuran ağrılar en büyük umudumDiğerlerinde de bunlar vardi.Birinde adete 6kala digerinde 4kala öğrenmiştim gebeliği.
Bunda haftaya pazartesi salı gibi test yapıcam birazda erken yapmamın nedeni gebe oldugumu anlar anlamaz kan sulandırıcı iğne başlanicak olmasi düşük olmasın diye.Yaptigimda buraya yazıcam

İnşallah canım bizede haber verirsin inşallah bebeğin seninledir

Canm benim insallah dediğn gibi gönlüne göre olurr diğer ikisi düsük mü oldu canımm

Benim bugün çok sırt ağrılarım var. Adetime 6 gün var. Normalde belim ağrır bu bildiğin sırt ağrısı l. Yatarken dönemiyorum mesela, sag tarafımda sanki damarlar cekiliyor, ters bir harekette yapmadim :/

Strestende gecikmis olabilir canm. Yumurtladıgın günü biliyorsan eğer 14 15 gün sonra adet olunuyor genelde canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…