Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İllallah geldi artk gerçekten yaa. Sanane kardesim benim mahremimden hayatımdan sanane ya. Kocanla hangi pozisyonlarda şeyediyosunz diye sorunda tam olsun! Yeter vallahi billhi.. hic bitmiyo soruları hiiic
Çok sinir bozucu ama hiç umursamayin kendinizi strese sokmayın

Atesim var bugün halsizim basımda cok agrıyor. Üsüttüm mü naptm anlamadımm eşimin kuzenide gelmis hamilelik seziyorm sende diyo, he he dedim her ay herkes bise seziyo zaten beklentinz oldgu icn böylesinizzs

Atesim var bugün halsizim basımda cok agrıyor. Üsüttüm mü naptm anlamadımm eşimin kuzenide gelmis hamilelik seziyorm sende diyo, he he dedim her ay herkes bise seziyo zaten beklentinz oldgu icn böylesinizzs

Aynen beni de ne hikmetse herkes rüyasında görüyor hayrolsun diyorum.

Soranlar bizden çok heyecanli, ben de takmiyorum

Kız biraz gerginsinde hee olabilir mi ani ruh değişimi falan ya da yumurtlama günün olabilirrr değerlendir canımm

Kızlar size bir soru. Geçen ay 27sinde regl günümdü. Bu ay 21inde regl olmayı bekliyorum. Ovü tarihim 7 si mi 9u mu oluyor. Gerçi ben her ihtimale karşı 2 günümü de değerlendirdim.

Canım herkesin ovulasyon zamanı degisir. Kimi ortasında kimisi başında sonunda olur onu sen ayırt edersin
O zaman bu ay olmuşa çare yok. Eğer tutarsa tutar. tutmazsa gelecek ay ovülasyon testi yaparım. Canısıııı=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…