Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar evde ovü testi buldum bir tane yaptım böyle çıktı. Ama bugün pik olması imkansıZ

2 ay biz de öyle yaptık bu sefer böyle deneyeyim belki geç yumurtluyorumdur diye düşünüyordum erken yumurtluyormuşum
Ya hiç belli olmuyor işte bende şansa birakmayayim dedim bı de üşendim açıkçası her gün yapmaya inşallah denk gelmiştir ve tutmuştur hepimizinki

Kizlar ben bu ovulasyon testi kullanmayı akıl edemedim gerçi ilk denememizdi 2 günde 1 denedik adet bitiminden itibaren sizce değerlendirmiş miyimdir ?
Değerlendirmişsindir canım. Spermler 3-5 güne kadar yaşıyorlar vücutta illaki denk gelir yumurtanla yani. Yalnız uygulama kullanıyosan oradanda takip edebilirsin yumurtlama günlerini. O gün , bigün öncesi ve bigün sonrası çok önemli o yüzden o ara her gün tavsiye ediliyor ilişki

Evet kuzum bakıyorum uygulamaya göre yumutlamamın üzerinde 6 gün geçti yumurtlamadan 1 gün önce ve 1 gün sonra değerlendirdik. Bat tarihimede 8 gün var tam

Kızlar benim kafam karıştı sizce bir gebelik testi alıyım mı yoksa bekleyim mi?

negatif gençler ben biraz ağlamaya gidiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…