Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nasılsınız bugün yine kan verdim 2 gün önce 510 Du değerim şimdi öğrendim 1505 olmuş çok şükür artık hamileyim diyebilirim tabi pazartesi keseyi görmem gerekicek
Ayy maşallah canım çook sevindim sanki ben hamileyim gibii Allahım kesenizide görürsünüz inşallah hemencecik

Yaa beklemek çok zor Belirti hissediyor musun kuzum hiç bende aşırı derecede kasık ağrısı var sürekli ya sağım da ya solumda hep tek taraflı
Aynen canım beklemek zor valla ya. Kasık ağrıları bende de var. Birde bu sabah kalktığımda belim çok ağrıyodu. Kasıklarım daha çok ağrımaya başladı bilemiyorum ki ama 4-5 gün sonra testlere başlıcam inşallah toplu test almıştım internetten. Hayırlısı bakalım başka belirtin var mı peki

Şu 2 gündür hafif bir baş dönmesi yaşıyorum kuzum ama psikolojik mi kestiremiyorum açıkçası bende pazar gecesi test yaptım sabredemedim ama negatifti çok erken ama insan dayanamıyor kii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…