Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya seninde testin çok güzel çıkmıştı inşallah sende hamilesindir canım😍
Insallah kuzum. Erken gebelik testi yapana kadar aklimda soru isareti kalacak sanirim. Adete 4 gun kaldi. Adet olcakmis gibi kasiklarimda agri var. Bu ay ilk deneme ve yumurtlama gununu atladim. Yumurtlamaya 2 gun kala denemistik. Hani tutmasi zor diye dusunuyorum ama iste emin de olamiyorum.

Insallah kuzum. Erken gebelik testi yapana kadar aklimda soru isareti kalacak sanirim. Adete 4 gun kaldi. Adet olcakmis gibi kasiklarimda agri var. Bu ay ilk deneme ve yumurtlama gununu atladim. Yumurtlamaya 2 gun kala denemistik. Hani tutmasi zor diye dusunuyorum ama iste emin de olamiyorum.
Canım Allah bilir tutmuştur inşallah benimde kasık ve belde ağrım var hayırlısı benim için çok erken henüz bekliyorum bakalım😋

Yaa hoşbuldum canim :) Var mi belirti sende. ❣

Yok canım belirti. Göğüslerim çok ağrıyor ama adetimden bir hafta önce hep olan belirti bu bende. Bu çok beklenti içerisinde değilim, o yüzden belki psikolojik olarak da bir şey hissetmiyorum :) beklemiyorum bu ay yani ama olursa da sürpriz olacak.

Yok canım belirti. Göğüslerim çok ağrıyor ama adetimden bir hafta önce hep olan belirti bu bende. Bu çok beklenti içerisinde değilim, o yüzden belki psikolojik olarak da bir şey hissetmiyorum :) beklemiyorum bu ay yani ama olursa da sürpriz olacak.
Ay hadi İnşallah kuzum güzel haberler alırız ❣️👻🌼

Normalde benimde göğüsler ağrır yumurtlama dönemimdw ama bu sefer ağrımıyor çok ilginç ama sadece kasık ve bel ağrım var bakalım canım inşallah hamileyizdir❤️

Normalde benimde göğüsler ağrır yumurtlama dönemimdw ama bu sefer ağrımıyor çok ilginç ama sadece kasık ve bel ağrım var bakalım canım inşallah hamileyizdir❤

İnşallah canım:) benimde normalde bel ve kasık ağrısı olur. Bu sefer yok ama ilginç 😅 hangi belirtiyi neye yoracağımı şaşıyorum 😅

Zaman geçmiyor cidden bu durumu düşününce. Ben de takvim gözümün önünde, ha bire dalıyorum kaç gün kaldı diye sayıp duruyorum😅
Off bende yaaa maalesef. Bide insanlarn su bebek yok mu niye yapmıyosn yap anne ol büyüt demesi delirticek benii Allah bilir nasip diyorm sen bırak korunmayı olur diyo. Zıplattılar sinirlerimi reesmen !

Off bende yaaa maalesef. Bide insanlarn su bebek yok mu niye yapmıyosn yap anne ol büyüt demesi delirticek benii Allah bilir nasip diyorm sen bırak korunmayı olur diyo. Zıplattılar sinirlerimi reesmen !
O soranlara sinir oluyorum bende sanane belki düşünmüyorum ya da sağlık problemim var yapamıyorum.. neyse şimdi diyenlere söylüyorum düşünüyoruz diye en azından takmıyorum ben sende takma canım

O soranlara sinir oluyorum bende sanane belki düşünmüyorum ya da sağlık problemim var yapamıyorum.. neyse şimdi diyenlere söylüyorum düşünüyoruz diye en azından takmıyorum ben sende takma canım
İllallah geldi artk gerçekten yaa. Sanane kardesim benim mahremimden hayatımdan sanane ya. Kocanla hangi pozisyonlarda şeyediyosunz diye sorunda tam olsun! Yeter vallahi billhi.. hic bitmiyo soruları hiiic

X