Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim batmalar belki bebek yukari yerlesiyordur bende de var batma ama dr normal dedi dr geldim simdi bebegi gorduk kalbinin atisini izledim ama dinlemedik daha kucuk dedi 6+1 haftalikmis bebek kese olcumu yapmadi
oyy oyyyy sanırım aramızda 4 gün var .pek anlamıyorum daha bu rakamlarda kac kac sayılıyor dıye.
kalp sesını cok erken duymak anne -baba ıcın bagımlılıkyaptıgından dınletmek ıstemıyorlarmıs bı kere doktor bana öle dedi.yerım onun ben kalbını masallah yaaa :))))))görmüssün ya oda yeter :))))
cnm benım batmalar vardı. sankı reglı agrısı gıbı. bana iğne yaptılarya ,ondan sonra cıddı bır kasılma ağrı basladı. karnım sertlsti. sanırım benım gecmısım varya dedıkı bu sefer ısı saglama alalım dıgerınıde yukarı cekelım.iğneyı ondan oldum..ben sımdı 10 gün sonra gidicegım. verdıgım tarıhle kese boyutu tuttu.benım

oyy oyyyy sanırım aramızda 4 gün var .pek anlamıyorum daha bu rakamlarda kac kac sayılıyor dıye.
kalp sesını cok erken duymak anne -baba ıcın bagımlılıkyaptıgından dınletmek ıstemıyorlarmıs bı kere doktor bana öle dedi.yerım onun ben kalbını masallah yaaa :))))))görmüssün ya oda yeter :))))
cnm benım batmalar vardı. sankı reglı agrısı gıbı. bana iğne yaptılarya ,ondan sonra cıddı bır kasılma ağrı basladı. karnım sertlsti. sanırım benım gecmısım varya dedıkı bu sefer ısı saglama alalım dıgerınıde yukarı cekelım.iğneyı ondan oldum..ben sımdı 10 gün sonra gidicegım. verdıgım tarıhle kese boyutu tuttu.benım
Duymak bagimlilik yapiyorda gormekde baska bagimlilik sanirim gozumun onunde o kalbin kipirtisi rabbim nelere kadir hamd olsun yaradana sukur asagida olmasi niye dusuk olsun acaba benim kizimda asagida olusmusdu sadece idrarimi tutamiyordum riski korkarim diye anlatmamis dr bana panik atagim vardi ins 10 gun sonra sende guzel iki kalp sesini duydum diye gelirsin kuzum cok sagol iyi mutluluguma ortaksiniz allah hepinizden razi olsun duvam hepinizle

Ovulasyonun en güzel zamanında testim bitti ya. Son testi şimdi yaptım pik hala. Umarım kaliteli olmuştu yumurtam.🙏 Siliklestigini goremicem. Dün ilişki olmuştur bugün eşimi ikna etmem zor enerjim kalmadi diyor ya 🙈 hayırlısı artık Allah'a kalmış 🙏

Eklentiler

• IMG_20201030_114302.jpg
    IMG_20201030_114302.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 19
kızlar merhaba, ben dün sabah doktora gıttım.5+2 gunluk cıktı ultrasonda.

bebekler ıkızmiş :)))) ama bır tanesı cok asagıda oldugundan bana iğne yaptılar 10 gun sonra tekrar gıdecgım. bebeklerın bır tanesını yukarı tasıcaklarını söyledı ıgne sayesınde .ama sonuc olumsuzda olabılırmıs..
dualarınızı eksık etmeyın benden...
canımmm çok sevindim inşallah sımsıkı tutunur bebişlerin hiç bırakmazlar :KK200:
Yok canım ben lh kullanmıyorum yumurtladığımı bariz anlıyorum zaten akıntımdan☺️ Hamileyken tekrar yum olmaz di mi ya🤔
canım hamileyken yumurtlama olmuyo bence senin testin pozitif çıkcak ama heyecan yaratıyo biraz :)

Duymak bagimlilik yapiyorda gormekde baska bagimlilik sanirim gozumun onunde o kalbin kipirtisi rabbim nelere kadir hamd olsun yaradana sukur asagida olmasi niye dusuk olsun acaba benim kizimda asagida olusmusdu sadece idrarimi tutamiyordum riski korkarim diye anlatmamis dr bana panik atagim vardi ins 10 gun sonra sende guzel iki kalp sesini duydum diye gelirsin kuzum cok sagol iyi mutluluguma ortaksiniz allah hepinizden razi olsun duvam hepinizle
amın cnm ya insallah.. benımkının bıtanesı yukarıda diğerı solda asagıda :))) ayrılar bırınınden ...
aşağıda oldugundan saglıklı göremıyorum dedi.kımset bakalım hersey. cok saol güzel duların ıcın :)
bır dahakıne kameraya al.süreklı ızlersın :)))) anılarınız olur..

amın cnm ya insallah.. benımkının bıtanesı yukarıda diğerı solda asagıda :))) ayrılar bırınınden ...
aşağıda oldugundan saglıklı göremıyorum dedi.kımset bakalım hersey. cok saol güzel duların ıcın :)
bır dahakıne kameraya al.süreklı ızlersın :)))) anılarınız olur..
iki hafta sonra gidecegiz bugun kalbi gorecegimi hic beklemiyordum biraz bosluguma geldi cekemedim benimde kese solda asagida bu da belki dr sana ihtimallerden soz etmistir kesin birsey olacak diye degil sen guzel allahima sigin o elbet bilir iyisini hersey nasip canim sende sagol

iki hafta sonra gidecegiz bugun kalbi gorecegimi hic beklemiyordum biraz bosluguma geldi cekemedim benimde kese solda asagida bu da belki dr sana ihtimallerden soz etmistir kesin birsey olacak diye degil sen guzel allahima sigin o elbet bilir iyisini hersey nasip canim sende sagol
amın cnm .doktorları bılıyorsun hemen herseyı söyluyorlar ...
hadı hayırlısı senın ıcınde 15 sonra güzel haberlerını heycanla beklıyorum.

Sanırım 4 Kasım diyebiliriz canım 1-2 gün önce veya sonra da olabilir.
Bugün tahmini yumurtlamanin 11. Günü ve testim tertemiz negatif çıktı 🙁
unuttun mu ben 5 gün kala yaptımdı. hıc bısey cıkmadı. sonra günümde erken gebelık testı yaptım da sılık cızgı cıktı.
bak eger içinde bırsey varsa üzülürsen gider....
sakın olumsuz olma.

amın cnm .doktorları bılıyorsun hemen herseyı söyluyorlar ...
hadı hayırlısı senın ıcınde 15 sonra güzel haberlerını heycanla beklıyorum.
Aynen kuzum ilk dr gecen hafta dis gebelik dedi bana bu ke olmayabilir dedi minik nokda ici sivi dolu birsey olabilir dedi moral sifirdi ertesi gun baska dr gayet guzel kesen dedi insani biranda maf ediyorlar ama kalbimde hic sikinti yokdu sende ferah tut icini ins hepimiz guzel halelik geciririz guzel bir sekilde bu ay hamile kalir topiklerimiz insAllah

Kızlar yaa 3 gündür sürekli midem bulanıyor yaa bu kadar erken belirti başlar mı bilemedim. Üşüttüğümü düşünüyodum ama bu kadar uzun sürmezdi üşütme olsaydı:63:

Aynen kuzum ilk dr gecen hafta dis gebelik dedi bana bu ke olmayabilir dedi minik nokda ici sivi dolu birsey olabilir dedi moral sifirdi ertesi gun baska dr gayet guzel kesen dedi insani biranda maf ediyorlar ama kalbimde hic sikinti yokdu sende ferah tut icini ins hepimiz guzel halelik geciririz guzel bir sekilde bu ay hamile kalir topiklerimiz insAllah
ah kıyamam ya.. manyak bu doktorlar yaa...
benım de ılk hamıleliğimde bana boş gebelık dedi.2. gidişimde. nassıl üzüldüm sok oldum.
3 gün sonra gel bebek gözukmezse kürtaj dedi. sınırlerım zıpladı...
ben hemen farklı bı hastane ve orda kalbını duyduktu ama 2 gün kendımı yedımdı :KK43:((((
ben senı cok ıyı anlarım kıymam ben sana yaaa:KK43:(((
aynen ıcımızı ferah tutmalıyız ,hersey allahtan. ben çalısıyorum tuvalete gıdıp sewıyorum onları :)) sewgı ıle buyusunler diye.
ama su var yumurtladımyaa o zamandan berı sewıyordum. hadı bu ay gel arık dıye :)))

Kızlar yaa 3 gündür sürekli midem bulanıyor yaa bu kadar erken belirti başlar mı bilemedim. Üşüttüğümü düşünüyodum ama bu kadar uzun sürmezdi üşütme olsaydı:63:
niye olmasınkı kusum bence olabılır.
sev karnını konuş onla. gecen günde kelebek gıbı bısey var dıyordun bence bu ay oldu:)

unuttun mu ben 5 gün kala yaptımdı. hıc bısey cıkmadı. sonra günümde erken gebelık testı yaptım da sılık cızgı cıktı.
bak eger içinde bırsey varsa üzülürsen gider....
sakın olumsuz olma.
Ayy yüzümü güldürdün Allah razı olsun inşallah öyledir ben yine beklentiye girmeden umudumu kaybetmeden bekleyim bakalim bir iki gün sonra tekrar test yapiym inşallah ♥️

ah kıyamam ya.. manyak bu doktorlar yaa...
benım de ılk hamıleliğimde bana boş gebelık dedi.2. gidişimde. nassıl üzüldüm sok oldum.
3 gün sonra gel bebek gözukmezse kürtaj dedi. sınırlerım zıpladı...
ben hemen farklı bı hastane ve orda kalbını duyduktu ama 2 gün kendımı yedımdı :KK43:((((
ben senı cok ıyı anlarım kıymam ben sana yaaa:KK43:(((
aynen ıcımızı ferah tutmalıyız ,hersey allahtan. ben çalısıyorum tuvalete gıdıp sewıyorum onları :)) sewgı ıle buyusunler diye.
ama su var yumurtladımyaa o zamandan berı sewıyordum. hadı bu ay gel arık dıye :)))
Annesi onlar gelecek ve senin bacaklarina dolanacaklar birgun olup oturtup yaramazliklari ile aglatacaklar daha hayal et hep guzel umutlarin olsun kalbimizi karatan kisilerle rabbim karsilastirmasin bizleri dis gebelik geciren birine tekrar ayni seyleri yasadigini soylemek ne aci cok uzuluyorum o drlara insanlari uzup mutsuz etmekden keyifmi aliyorlar acaba

Canim erken yumurtladinsa ve betan cok cabuk yukselince bulanti yaparmis ama bu degerler yuksek oldugunda olur suan ustmus olabilirsin bayramda ben bir hafta cektim o bulantiyi ins hamis olursun bulantisiz gecirirsin hamileligi cok zor cunku bu arada test yapmadinmi bugun

X