Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi de 5 dk da böyle çıktı çatladı çatlayacak sanırım 🙈 yarın silinir belki diye riske atmayalım dedik bugünü degerlendirdik. bir de spermlerin yumurtaya ulaşma süresi varmış hemen gidemiyorlarmis yarın catlarsa umarım karşılaşırlar 🙏🙏🙏
İnşallah canım hayırlısı olsun şimdiden 🙏 inşallah senden güzel haberler alırız 🤩🤩

Vajina sızlamasi bu ay bende de oldu 🤷‍♀️
Ya bir şey soracağım benim de adetime 12 gün varken ağrılarım başladı ama aynı zamanda böyle garip bir sızlama ama aynı zamanda sanki afedersiniz vajinadan içeri doğru çok büyük bir boşluk genişleme gibi sanki hava kaçacak boşluk var gibi hissediyorum anlatamıyorum da normalde sıkı hissediyorum böyle değil. Sizin de mi böyle? Yani bu gebelik belirtisi olabilir mi?

İnşallah canım hayırlısı olsun şimdiden 🙏 inşallah senden güzel haberler alırız 🤩🤩
Canım şu hayıt tek umudum ya lütfen bizde de işe yarasin o kadar insana yaramış 😍🙏 sizde yan etkisi oldu mu hapın benim sanki bacaklarmdaki damarlarda zonklama gibi bı his oldu hafif ağrı hissediyorum hapla mi alakalı anlayamadım.4-5 gündür coraspin de kullanıyorum bı yandan da yan etkileri olacak diye korkuyorum siz gebelik olana kadar devam edeceksiniz dimi hapa? Caglunal Caglunal ManyakPrenses ManyakPrenses

Canım şu hayıt tek umudum ya lütfen bizde de işe yarasin o kadar insana yaramış 😍🙏 sizde yan etkisi oldu mu hapın benim sanki bacaklarmdaki damarlarda zonklama gibi bı his oldu hafif ağrı hissediyorum hapla mi alakalı anlayamadım.4-5 gündür coraspin de kullanıyorum bı yandan da yan etkileri olacak diye korkuyorum siz gebelik olana kadar devam edeceksiniz dimi hapa? Caglunal Caglunal ManyakPrenses ManyakPrenses
Üç ay boyunca devam edicem ben canım ikinci üçüncü aydanda çok kalan olmuş inşallah çok beklemeyiz bende akıntı ve kasık ağrısı yaptı tek fark buydu.belkide ovulasyon ağrısı yaşıyorsun

Üç ay boyunca devam edicem ben canım ikinci üçüncü aydanda çok kalan olmuş inşallah çok beklemeyiz bende akıntı ve kasık ağrısı yaptı tek fark buydu.belkide ovulasyon ağrısı yaşıyorsun
Bencede yan etkisi olmadığı sürece 3 ay kullanalım. Ovulasyon ağrısı da ilk kez böyle yaşıyorum normalde kasigima vururdu ağrı. Bir de psikolojim kötü olurdu yumurtlama zamanı şimdi aksine iyi hissediyorum adet zamanı da psikolojim çöküyor ona da iyi geliyor demekki inşallah etkisini göreceğiz 🙏🤗

Ya bir şey soracağım benim de adetime 12 gün varken ağrılarım başladı ama aynı zamanda böyle garip bir sızlama ama aynı zamanda sanki afedersiniz vajinadan içeri doğru çok büyük bir boşluk genişleme gibi sanki hava kaçacak boşluk var gibi hissediyorum anlatamıyorum da normalde sıkı hissediyorum böyle değil. Sizin de mi böyle? Yani bu gebelik belirtisi olabilir mi?
Gebelik belirtisi için çok erken bir zaman bence daha yeni yumurtlama olmuş gebelik için yumurtlamadan en az 10 gün sonra belirti aramak lazım.

Bencede yan etkisi olmadığı sürece 3 ay kullanalım. Ovulasyon ağrısı da ilk kez böyle yaşıyorum normalde kasigima vururdu ağrı. Bir de psikolojim kötü olurdu yumurtlama zamanı şimdi aksine iyi hissediyorum adet zamanı da psikolojim çöküyor ona da iyi geliyor demekki inşallah etkisini göreceğiz 🙏🤗
Benimde adet donemim her an normalde stres sinir yapardı ama yok iyi hissediyorum deneyelim üç ay kuzum belki bizim vesilemiz bu hap olucak🙏😘🤗

Benim 19 eylul canim seninde 18 eylul yazilmiz haziran annelerine kesem gecen cuma 5+2 boyutunda cikti normalde bata gore 4+6 idim bulanti gercekten kotu konusamiyorum dahi hep disimi sıkıyorum kusmamak icin azimin ici tatsiz ve devamli aci gerci sigara kullananlar icin iyi birsey tiksindiriyor bir faydasi o oldu bulantinin karnim bu hafta sis degil ilk hafta senin gibi sisdi bende 40 kiloyum hic gobek yok kuzum :KK70: ayniyiz sanirim gobeksiz gaz sisiriyor sutde gaz yapiyor sebze vitaminli beslen kuru yemis ye meyvede canim ins saglikla guzel atlatiriz bu sureci
ya benı yanlıs yazmıslar demekkı :)21 eylul -reglı- 19 ekım battı benım..
walla karnım top yutmuş gibi. bide iğne olduktan sonra sancım cok arttı. kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum.batmalar çok fazla oluyor.
ben de 3-4 gündür gaz yok.
sımdı benım bugun 5+4 teyim. sen kaçtasın?

Yaa cok güzel masallah ömrü varsa o da sıkı sıkı tutunur canm🥰🤲🏻 Genetiğinzde cok ikiz mi varrrrr nası iki kere hamile kalıyosn ikiside ikizz yaa gerçekten cok mucizevi😍😍
canm sağol ya ınsallah...babamın halaları ıkız. ve babamın amcasının cocukları ıkızmıs ama onlar yasamamıs.3 kusaga gecermiş hep öyle duyardım. ama asagıda olandan fazla ümit yok gibi konustu.

ben orda cok heycanlandım. doktora soru soruyorum 3. de var mı diye hehehehe.orda herkes koptu :))

Evet canım hamileliğimi, öğrenene kadar kullanıcam.

Eklentiler

• IMG-20201030-WA0002.jpeg
    IMG-20201030-WA0002.jpeg
    35,3 KB · Görüntüleme: 22
X