Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy yüzümü güldürdün Allah razı olsun inşallah öyledir ben yine beklentiye girmeden umudumu kaybetmeden bekleyim bakalim bir iki gün sonra tekrar test yapiym inşallah ♥️
Bak benım günümde erken gebelık testı yaptım attım buraya sılıktı. bende sewınemedım avaba gercekmı neden böle cıktı bu duyarlı dıye.. bak suanda belkıde hala döllenıyor. senın duygularınla o buyuyor öle düşün. pozitif ol ve kendıne söz ver reglı gecmeden yapma.. benı bılıyorsun gece yaptım olmayınca. hadı hayırlısı

Annesi onlar gelecek ve senin bacaklarina dolanacaklar birgun olup oturtup yaramazliklari ile aglatacaklar daha hayal et hep guzel umutlarin olsun kalbimizi karatan kisilerle rabbim karsilastirmasin bizleri dis gebelik geciren birine tekrar ayni seyleri yasadigini soylemek ne aci cok uzuluyorum o drlara insanlari uzup mutsuz etmekden keyifmi aliyorlar acaba
heheh ay cok cıc bır hayaldi bu ınsallah cnm ya...
bence onlarda bılmıyorlar ,dr .deniyyorlar bizi. ben artık öyle düşünüyorum..

heheh ay cok cıc bır hayaldi bu ınsallah cnm ya...
bence onlarda bılmıyorlar ,dr .deniyyorlar bizi. ben artık öyle düşünüyorum..
Hersey olabilir benim hic guvenim yok artik hersey duyarim diyorum ama inanmak icin en az bir kac dr giderim rabbim ins kotu seylerle karsilastirmasin kimseyi korkudan suram agriyor bile diyemiyorum bir sorun bulur diye hayirlisi hakkimizda yasayip gorecegiz omrumuz yeterse ins

Bak benım günümde erken gebelık testı yaptım attım buraya sılıktı. bende sewınemedım avaba gercekmı neden böle cıktı bu duyarlı dıye.. bak suanda belkıde hala döllenıyor. senın duygularınla o buyuyor öle düşün. pozitif ol ve kendıne söz ver reglı gecmeden yapma.. benı bılıyorsun gece yaptım olmayınca. hadı hayırlısı
Haklısın ah kendimi tutabilsem 😁 erken de değil normal testle yaptım ben yumurtlamanin 11. Günü bugun daha. İnşallah yüzüm güler benim de cok teşekkür ederim canim 🌸

Canim erken yumurtladinsa ve betan cok cabuk yukselince bulanti yaparmis ama bu degerler yuksek oldugunda olur suan ustmus olabilirsin bayramda ben bir hafta cektim o bulantiyi ins hamis olursun bulantisiz gecirirsin hamileligi cok zor cunku bu arada test yapmadinmi bugun
Erken yumurtladım canım evet ama bugün yum un 10. günü eve gidince yapıcam test bakalımm. Bence de üşüttüm çünkü midem böyle soğuktu ısıtamadım bi türlü:hasta:

Erken yumurtladım canım evet ama bugün yum un 10. günü eve gidince yapıcam test bakalımm. Bence de üşüttüm çünkü midem böyle soğuktu ısıtamadım bi türlü:hasta:
Eger 10 gunu ise bugun pazar kesin sonuc alirsin ama tahmini 10 gunse ovulasyon kullanmiyorsan tahmini bata 4 gun kala sonuc cikar ortaya ama kelebek gibi sey benim yumurtlamadan 4 bes gun sonra oldu karnim sanki pir pir ediyordu yataga yattigimda bir kac saniye surup bitiyordu sadece bir gece oldu ins seninde melegindir

Eger 10 gunu ise bugun pazar kesin sonuc alirsin ama tahmini 10 gunse ovulasyon kullanmiyorsan tahmini bata 4 gun kala sonuc cikar ortaya ama kelebek gibi sey benim yumurtlamadan 4 bes gun sonra oldu karnim sanki pir pir ediyordu yataga yattigimda bir kac saniye surup bitiyordu sadece bir gece oldu ins seninde melegindir
Yaa umut oldun canım aynen anlattığın gibi kelebek kanat çarpıyor gibi sadece 2 kere oldu benimde aynı gün içerisinde 2-3 dk arayla ve yum un 6. günüydü. Yerleşmiştir inşallah bebişimdirr :KK200:

X