Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cnm senın sımdı lh cıft cızgı mı???
canım ben test yapmadım
Benim regl 3. Gün bitti arkadaşlar
olabilir canım benim de bazen 2 gün sürüyo bazen 4.doktora sordum bir dolu gün sürse bile yeter demişti bana
Kızlar yaa 3 gündür sürekli midem bulanıyor yaa bu kadar erken belirti başlar mı bilemedim. Üşüttüğümü düşünüyodum ama bu kadar uzun sürmezdi üşütme olsaydı:63:
psikolojik olabilir mi canım çünkü ben 2 ay önce öyleydim yemek bile yiyemiyodum reglime yakın
Caglunal Caglunal canım izmirde deprem olmuş iyi misin? başka kim var bilmiyorum bizim topikten ama iyisiniz dimi kızlar??
canım ben izmirdeyim çok korktuk çok kötü gerçekten:KK43: bir saat oldu ama elim ayağım titriyo hala daha yeni girebildik işyerine hala korkuyoruz bütün mahalle sokaktaydık
Caglunal Caglunal canım sen nasılsın iyi misin o taraflarda yıkılan binalar çokmuş yoktur inaşllah bişeyin

Yaa umut oldun canım aynen anlattığın gibi kelebek kanat çarpıyor gibi sadece 2 kere oldu benimde aynı gün içerisinde 2-3 dk arayla ve yum un 6. günüydü. Yerleşmiştir inşallah bebişimdirr :KK200:
insAllah canim benimde gece olmusdu damar seyremesi gibi pir pir edip gecmisdi sonra kasik batmasi olmusdu ama oyle ahim sahim birsey degildi arada hafif tek tarafli olmayan bir sizi gibi bata 3 gun kala bel agrisi cok siddetli olmusdu hatta regli olacam bebek gidiyor falan dedim o denliydi ins bu ay tum topikler rekoru kirar herkes hamis olur

canım ben test yapmadım

olabilir canım benim de bazen 2 gün sürüyo bazen 4.doktora sordum bir dolu gün sürse bile yeter demişti bana

psikolojik olabilir mi canım çünkü ben 2 ay önce öyleydim yemek bile yiyemiyodum reglime yakın

canım ben izmirdeyim çok korktuk çok kötü gerçekten:KK43: bir saat oldu ama elim ayağım titriyo hala daha yeni girebildik işyerine hala korkuyoruz bütün mahalle sokaktaydık
Caglunal Caglunal canım sen nasılsın iyi misin o taraflarda yıkılan binalar çokmuş yoktur inaşllah bişeyin
Canım ya çok geçmiş olsun çok kötü bir durum gerçekten inşallah Caglunal Caglunal da iyidir

Canım ya çok geçmiş olsun çok kötü bir durum gerçekten inşallah Caglunal Caglunal da iyidir
sağol canım çok korktuk valla inşallah o yıkılan binalardan da sağlam çıkar herkes çok üzüldüm gerçekten :KK43:
o yıkılan 7 katlı bi bina var görmüşsünüzdür haberlerde.benim kadın doğum doktorumun muayenehanesinin karşı binasıymış ya :KK43:

sağol canım çok korktuk valla inşallah o yıkılan binalardan da sağlam çıkar herkes çok üzüldüm gerçekten :KK43:
o yıkılan 7 katlı bi bina var görmüşsünüzdür haberlerde.benim kadın doğum doktorumun muayenehanesinin karşı binasıymış ya :KK43:
Ay canım benim ya inşallah az can kaybıyla atlatılır.. 2020 ye girmedik resmen 2020 bize girdi:işsiz:

Çook geçmiş olsun biz bile hissettik yaa istanbulda varya ben bile panik oldum. İnşallah kötü bişeyiniz yoktur 😔

Canım yazmayınca korktum valla. Çok üzüldüm bende izmirliyim orda yaşamıyorum ama akrabalar vardı çok şülür onlarda iyimiş
Ancak girdim nete atlattık şükür ama bence çok ölen var yarın daha net belli olur tekrar olmaz inşallah evdeki herşey devrildi kitaplık çerçeveler vs☹️çok ağladım hala şoktayım

Ancak girdim nete atlattık şükür ama bence çok ölen var yarın daha net belli olur tekrar olmaz inşallah evdeki herşey devrildi kitaplık çerçeveler vs☹️çok ağladım hala şoktayım
Kaçıncı katta oturuyordunuz😔 ben bile kalktım yerimden deprem çantamı aldım montumu aldım kapıya koştum. Çok uzun sallandı canım. Benm deprem fobim var 99 depremini yaşadım çok korkuyorum depremden 😔 ne yaptın evde mi bekledin deprem anında 😔

IpHfkM.jpg

Kızlar en son ilişki 28inde oldu. 30 ekim sabah pik görünüyor değil mi?

Simdi aksam tekrarladım, çünkü Karin ağrım vardi. Siliklesmis gibi. Bu çatlamış demek mi oluyor?

IpHfkM.jpg

Kızlar en son ilişki 28inde oldu. 30 ekim sabah pik görünüyor değil mi?

Simdi aksam tekrarladım, çünkü Karin ağrım vardi. Siliklesmis gibi. Bu çatlamış demek mi oluyor?
30 Ekim ilk yaptığın pik evet ama son yaptığın test sonucunu anlayamadım test pembe görünüyor yeni yapıldığı için mi acaba ya da çatladı siliklesti

30 Ekim ilk yaptığın pik evet ama son yaptığın test sonucunu anlayamadım test pembe görünüyor yeni yapıldığı için mi acaba ya da çatladı siliklesti
Evt yeni yapıldı diye pekbe çıkmış sonuncu 🙊 ayni gün birini sabah birini akşam yaptım

X