Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzülme canım hayırlısı olsun diyelim. Battaş sayılırız benimde 5 kasımm
Benim 23ünde de bi koyulasma oldu testte ama akıntıya göre 19unda yum hesapliyorum, negatif de görse insanın umudu kesilmiyo ya geç döllenme olduysa diye 🤦 gecikme olursa bi daha test yaparım artık hayırlısı

kızlar merhaba, ben dün sabah doktora gıttım.5+2 gunluk cıktı ultrasonda.

bebekler ıkızmiş :)))) ama bır tanesı cok asagıda oldugundan bana iğne yaptılar 10 gun sonra tekrar gıdecgım. bebeklerın bır tanesını yukarı tasıcaklarını söyledı ıgne sayesınde .ama sonuc olumsuzda olabılırmıs..
dualarınızı eksık etmeyın benden...
Ayyy her foruma girdiğimde beni şaşırtıyorsun😂😂 çok sevindimm ikiz olmasına birlikte büyürler arkadaş gibi😍😍 inşallah bir sorun olmaz sağ salim doğarlar canımm

Günaydin kizlar,
bugün adetimin 17. günü. takvime göre yum 28 ekimdi. ovulasyon testiyle de takip ediyorum.
3 gündür koyu cikiyor iki cizgi de. aksam tekrarliyacam hangi cizgi hangisinden koyu olmasi gerekiyor piki gösteren? Bir de buraya nasil foto atiyorum bir türlü beceremedim :/

bebekler ıkızmiş :)))) ama bır tanesı cok asagıda oldugundan bana iğne yaptılar 10 gun sonra tekrar gıdecgım. bebeklerın bır tanesını yukarı tasıcaklarını söyledı ıgne sayesınde .ama sonuc olumsuzda olabılırmıs..
Masallah canim cok sevindim senin adina *-*
ikizlerine sag saglim kavusursun insallah :KK200::KK19:

Bol bol elma yeyin

Günaydin kizlar,
bugün adetimin 17. günü. takvime göre yum 28 ekimdi. ovulasyon testiyle de takip ediyorum.
3 gündür koyu cikiyor iki cizgi de. aksam tekrarliyacam hangi cizgi hangisinden koyu olmasi gerekiyor piki gösteren? Bir de buraya nasil foto atiyorum bir türlü beceremedim :/
Pik olması için T C den daha koyu yada aynı olması lazım. Webden girersen foto atabilirsin google kadınlar kulubu yazıp ordan yani ben o şekilde yapabiliyorum ancak

Günaydin kizlar,
T kısmı bı tık daha koyu olunca çatlamak üzere demek oluyor canım siliklesinceye kadar teste devam etki catladigini anlarsın siliklesince çatlamış oluyor sol alt köşede dosya ekle var yazdığımız yerin hemen altında oradan resim yükleyebilirsin

ya benı yanlıs yazmıslar demekkı :)21 eylul -reglı- 19 ekım battı benım..
walla karnım top yutmuş gibi. bide iğne olduktan sonra sancım cok arttı. kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum.batmalar çok fazla oluyor.
ben de 3-4 gündür gaz yok.
sımdı benım bugun 5+4 teyim. sen kaçtasın?
Canim batmalar belki bebek yukari yerlesiyordur bende de var batma ama dr normal dedi dr geldim simdi bebegi gorduk kalbinin atisini izledim ama dinlemedik daha kucuk dedi 6+1 haftalikmis bebek kese olcumu yapmadi

Bi araştırayım canım. Tüp bebeğe başlayabilriiz belki yan etki felan yapar 😊
Doktora sor cani
Yavrum uygulamaya göre dündü ama gelen giden yok ama yumrutam geç çatlamış opabilir bu yüzden de net birşey diyemiyorum catladigi günden 14 gün sonra adet olunuyor diye hesaplarsam eğer yarın bat ama normalde dün du
[/QUOT
Yavrum uygulamaya göre dündü ama gelen giden yok ama yumrutam geç çatlamış opabilir bu yüzden de net birşey diyemiyorum catladigi günden 14 gün sonra adet olunuyor diye hesaplarsam eğer yarın bat ama normalde dün du
Belkide geç döllenme oldu.mevsimsel döngüde değişiklik olabiliyormuş sende hayıt hapını bı araştır istersen baya etkili bı urunmus güzel yorumlar var. Bı bak derim

X