Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Degerlendircem üç gün tutar inşallah belkide ikinci kez oldu yumurtlama haklısın canım 😊tutsun bu sefer yaa yoruldum valla artık bu kazayla hamile kalanlar nasıl kalıyor bı kerede şaşırıyorum 🤔
Aynen kuzum dilerim seninde olur anlıyorum seni biri de bir beside bir bekleyen bilir en iyi çabalayan bilir mutlaka bekletmesin Rabbim insallah

Annem hem kardeşime hem bana ilk seferde hamile kalmış. Valla olan oluyo😂😂 diyorum keske anneme çekseydim😂
Benim annemde öyle kız kardeşim öyle ama eşten olunca da süreç uzuyor ben hep kendimden sandım kayınvalidem bana hep ben hemen hamile kaldım korunduğum halde kaldım diyerek çok üzmüştü beni hiç unutmuyorum şimdi ise lafı bile yok bebegin soran yok hiç

Benim annemde öyle kız kardeşim öyle ama eşten olunca da süreç uzuyor ben hep kendimden sandım kayınvalidem bana hep ben hemen hamile kaldım korunduğum halde kaldım diyerek çok üzmüştü beni hiç unutmuyorum şimdi ise lafı bile yok bebegin soran yok hiç
Zaten hep kadında olur dimi hatalar hiçte öyle değil adamlarda da oluyor ama oğullarına azıcık toz konduramazlar maalesef canım😒

Gittim canım 🙂alttan muayene etti çatlamaya hazır yumurtan var dedi iki tane bazen olurmuş geç yumurtlama bu günleri degerlendirin dedi gebelik ten bahsetmedi teste gerek olmadığını söyledi rahim duvarin ince dedi yani bebiş yok çok umutlandim bı an olsun nasip değilmiş ☹ sizlerden güzel haberler alırız inşallah 🙏
Olsun canim 2 tane yumurta büyük şans inşallah biri tutar 🙏🤗

Öyle canım öyle konu kendi oğulları olunca hiiç problem kalmıyor emin ol hepsi aynı. Takma sakın kafana artık o lafınıda düşüncesizler

Kızlar yumurtlama günü birliktelik oldu diyelim pik gördüğümüz gün yani gün aşırı olması mı daha iyi ben daha önce hep 3 gün üst üste denedim olmadı gün aşırı da yumurta kaçar korkusu ile dün yumurtlama idi bugün silikleşmeye başlamış yarın mı denemeliyim eşte sıkıntı olan biri icin ne önerirsiniz kızlar yorum bekliyorum 🙈🙈🥰

Kızlar yumurtlama günü birliktelik oldu diyelim pik gördüğümüz gün yani gün aşırı olması mı daha iyi ben daha önce hep 3 gün üst üste denedim olmadı gün aşırı da yumurta kaçar korkusu ile dün yumurtlama idi bugün silikleşmeye başlamış yarın mı denemeliyim eşte sıkıntı olan biri icin ne önerirsiniz kızlar yorum bekliyorum 🙈🙈🥰
Sperm testi önemli canım bunun için. Sayısı vs az ise 2 günde bir. Kalitesi iyi ise her gün olabilir. Zaten sperm içeride yasıyor

X