Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
semiramis1990 semiramis1990 canım gerçekten içimden geldi ya :KK200: Bekliyorum bakalım elimde bi tane erken gebelik testi var. Yum geç çatladığı içinde regl tarihimden emin olmamakla birlikte 1 ekim olduğunu düşünüyorum. O yüzden perşembe yapıcam ama diğer testleri 1 gün arayla yapıyorum. Normalde ne kadar beklese de sonradan çizgi çıkmazdı şimdi görsen çift çizgi oluyor bariz böyle yarım saat sonra falan. Erken gebeliklerde yarım saat sonra çıkan çizgileri dikkate almayın diyor bende buna dayanarak kaset testte çıkan testlerimden ümitliyimm inşallah:KK51:
Ayy hadii insallahhh rabbm hayırlısnı saglklısnı versin insallahhh canm yaa❣️😍😍

Kızlar bişey sorucam biliyorsunuz yumurtlama donemindeyim ama normalde bu kadar yoğun olmaz bende akıntı beyaz kremsi çok afedersiniz dün geceyi değerlendirdim malûm donemdeyim diye.ama tekrar özür dileyerek soruyorum.esimin özel bölgesinde çok fazla beyaz kremsi akıntı vardı yani daha önce hiç bukadar olmadı bu normalmidir eşimde şaşırdı bende.benimle ilgisi yok seninle ilgilidir dedim baya utandım ama benimle ilgili biliyorum bu dönemde normalmi bu akıntı yasayaniniz varmı acaba

Normaldir canim, yumurtlama günü akıntı olması normal. Yumurta catladigi zaman da farklı akıntı oluşabilir. Endiselinecek bir durum değil diye düşünüyorum bu yüzden

Kızlar ya içimden bi his bu seferki yoğun olarak hamile olduğumu söylüyorr gerçekten bu his öncekilere benzemiyor gibi. Ayrıca o beyaz uzayan akıntım oluyor yine. Hiç olmadı bu zamana kadar ay çok ümitliyim dua edelim lütfen birbirimize. Rabbim katından soylu bir evlat nasip et tüm isteyenlere ve özellikle bu topiktekilere:KK200: Çünkü inanıyorum ki kalbinde fesatlık olan hiç bir arkadaş yok burda. Görmeden de güzel dostluklar kurulabileceğini öğrettiniz bana sağolun ay çok duygusalım ağlamadan uzatmıyım daha fazla. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum canlarımm:KK68:
İnşallah içinden geçen his doğrudur ve hamilesindir canım 🙏😘

Benim 3 gün kaldı yumurtlamaya ama bugün şeffaf akıntı geldi peceteye erken geldi sanki ovulasyon testi yaptım sönük daha zamanı var akıntı artmaya başladı ama 🙈

Kızlar bişey sorucam biliyorsunuz yumurtlama donemindeyim ama normalde bu kadar yoğun olmaz bende akıntı beyaz kremsi çok afedersiniz dün geceyi değerlendirdim malûm donemdeyim diye.ama tekrar özür dileyerek soruyorum.esimin özel bölgesinde çok fazla beyaz kremsi akıntı vardı yani daha önce hiç bukadar olmadı bu normalmidir eşimde şaşırdı bende.benimle ilgisi yok seninle ilgilidir dedim baya utandım ama benimle ilgili biliyorum bu dönemde normalmi bu akıntı yasayaniniz varmı acaba
Evet ben hep yaşıyordum yumurtlama zamanı☺

Olabilir canım bazen çoğalıyor sanırım rahmin gebeliğe hazırlanıyor. Benim genelde yum zamanı oluyor o akıntı hemde baya sanki erkek boşalması gibi (ııy iğrencim) dimii. Normal yani canım iyi bişey hem spermler daha çok yaşar içerde:KK30:

Olabilir canım bazen çoğalıyor sanırım rahmin gebeliğe hazırlanıyor. Benim genelde yum zamanı oluyor o akıntı hemde baya sanki erkek boşalması gibi (ııy iğrencim) dimii. Normal yani canım iyi bişey hem spermler daha çok yaşar içerde:KK30:
😁Tabirin tam yerinde oldu canım gerçekten de erkek spermi gibi çok yoğun du iyi bişey demekki

O sıvı bir de kokulu oluyor sanki ya yumurtlama döneminde özellikle farklı bir koku alıyorum akıntıdan hatta eşim de aldı sizde de öyle mi

X