Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Siz hamilesiniz sanırım sabah kahvaltıda 2 yemek kaşığı zeytinyağı icin diyorlar birimde bol su ama mecbur öyle yapmak gerekiyor sanırım kabızlık basıma bela

Yok hamile değilim canım 😁 inşallah bu ay oluruz hepbirlikte 😇 kabızlığa zeytinyağının ve domates suyunun iyi geldiği çok duydum, hic başıma gelmedi bilmiyorum 🙊

Kızlaar benim bat'a 4 kaldı. Her sabah negatifle karşılaşıyorum bi de yüzsüz gibi tekrar yapıyorum. Artık yapmıcam olsa çıkardı heralde. Bat günümde adet olmazsam yaparım 🙄

Adetini bekle canım, böyle moralini bozma 🌼
Ben de daha yumu bekliyorum, cok sabırsızım ama söz verdim bu sefe4r kendime adete kadar test yapmiyacam 😏

Adetini bekle canım, böyle moralini bozma 🌼
Ben de daha yumu bekliyorum, cok sabırsızım ama söz verdim bu sefe4r kendime adete kadar test yapmiyacam 😏
en doğrusnuu yaparsın. Adeti bekle canım.
Kızlar böyle diyorsunuz hevesleniyorum sonra hevesim fıss sönüyor 😂 çok sağolun canım benim. Bakalım adet gününde de bişey çıkacağına benzemiyo inşallah sizlerden güzel haberler alırız 😍🤗

Kızlar böyle diyorsunuz hevesleniyorum sonra hevesim fıss sönüyor 😂 çok sağolun canım benim. Bakalım adet gününde de bişey çıkacağına benzemiyo inşallah sizlerden güzel haberler alırız 😍🤗
Adet belirtilerin var mı canım peki mesela ben 2-3 gün önce afedersin ishal olurum yani bu hep böyledir ve kesinlik bu benim için. Senin bunun gibi bir belirleyicin var mı ?

Siz hamilesiniz sanırım sabah kahvaltıda 2 yemek kaşığı zeytinyağı icin diyorlar birimde bol su ama mecbur öyle yapmak gerekiyor sanırım kabızlık basıma bela
Sabah aç karnına kuru kayısı kuru erik yiyip sıcak suya yakın ılık su için. Ben kabız olduğum zaman yapıyorum bı kaç saat sonra çıkıyor 🙈

Şimdi doktordan çıktım test sonuçlarım normal çıkmış d vit biraz düşük am herkeste öyle dedi damla kullanabilirsin dedi. Yumurtlama takibini 3-4 ay sonra 1 sene olsun öyle yapariz kafanız rahat olsun düzenli ilişki dedi. Bu gittiğim tüp bebek Dr bu arada. Bir de eşimin sonuçlarını görmek istemişti ona da normal dedi sadece ileri hızlı yüzde 40 tan yukarda olmaliymis bizimki yüzde 37 çok da önemli değil hamile kalınır dedi. Ama ben tabiki vitamin falan araştırcam bileniniz var mı eşinde düşük çıkan vitamin kullanan falan 🙈

Şimdi doktordan çıktım test sonuçlarım normal çıkmış d vit biraz düşük am herkeste öyle dedi damla kullanabilirsin dedi. Yumurtlama takibini 3-4 ay sonra 1 sene olsun öyle yapariz kafanız rahat olsun düzenli ilişki dedi. Bu gittiğim tüp bebek Dr bu arada. Bir de eşimin sonuçlarını görmek istemişti ona da normal dedi sadece ileri hızlı yüzde 40 tan yukarda olmaliymis bizimki yüzde 37 çok da önemli değil hamile kalınır dedi. Ama ben tabiki vitamin falan araştırcam bileniniz var mı eşinde düşük çıkan vitamin kullanan falan 🙈
Benim eşiminde ileri hız 37 falandı canm 7.ay hamile kaldm sonsuz sükürler olsn sende kalırsn korkma ❤️ Bide ben keciboynuzu kürü yaptm icirdim sürekli her aksam muhakkak 2 3 gün ara veriyodum sonra bidaha 2 3 ay böyle yaptm eminim ileri hızıda cok arttı böyle yapınca sonra hamile kaldm zaten. He hide hamile kaldıgım ay çaksır kökü suyu icirdm esime spermi kaliteli hale getirip hızlandırıyomus cok

Benim eşiminde ileri hız 37 falandı canm 7.ay hamile kaldm sonsuz sükürler olsn sende kalırsn korkma ❤ Bide ben keciboynuzu kürü yaptm icirdim sürekli her aksam muhakkak 2 3 gün ara veriyodum sonra bidaha 2 3 ay böyle yaptm eminim ileri hızıda cok arttı böyle yapınca sonra hamile kaldm zaten. He hide hamile kaldıgım ay çaksır kökü suyu icirdm esime spermi kaliteli hale getirip hızlandırıyomus cok
Çok sağol canım bilgi için keciboynuzu kürünu nasıl uyguladın pekmezini iciremiyirum valla sevmiyor çok yemek seçici eşim 🙈 çakşır kökü suyunu bı yerde görmüştüm tadı nasıl acaba boşa almak var bı de 🤔

Adet belirtilerin var mı canım peki mesela ben 2-3 gün önce afedersin ishal olurum yani bu hep böyledir ve kesinlik bu benim için. Senin bunun gibi bir belirleyicin var mı ?
Yok canım benim değişir hep. Sadece kesin olarak göğüslerim çok ağrır ve belim çok ağırır onlarda mevcut zaten. Bakalım nasip kısmet ekim ayında yumurta takibi yaptıracağm çalıştığım yerde 🤲

Bir şey soracaktım sizlere merak ediyorum yaşayan var mı afedersiniz akşam olan birliktelikten sonra sabah kabızlık sorunundan dolayı ıkınmak zorunda kalıyorum acaba böyle bir durumda içerdeki sipermleri ya da be bileyim oluşan bir şeyi engellemiş oluyor muyum bu korku sizde de var mı ben tek miyim acaba bu konuda sormak istedim
yalnız değilsin cnm. içerdeki kasılmadan dolayı ,içimden dıyorum olanda varsa gitti :))

X