Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurtlama günü birliktelik oldu diyelim pik gördüğümüz gün yani gün aşırı olması mı daha iyi ben daha önce hep 3 gün üst üste denedim olmadı gün aşırı da yumurta kaçar korkusu ile dün yumurtlama idi bugün silikleşmeye başlamış yarın mı denemeliyim eşte sıkıntı olan biri icin ne önerirsiniz kızlar yorum bekliyorum 🙈🙈🥰
Keciboynuzu kürü ve çaksır suyu içir canm

yaaaa yağlı boya dedin içim gıjıklandı.harıka bende resım yapmayı cok sewerım.o bölüm mezunuyum ama kaç yıl oldu elıme fırca alamıyorum ...calsıyorum bende :KK43:
Canım ya hep yarım kalıyordu tablolar valla oturdum mu başına sende bilirsin en az 3 saat kalıyosun. Sokağa çıkma yasağında bitirdim yarımları ama bidaha oturamadım başıma çok rahatlatıyor beni ya☺️ Sende hafta sonu al eline fırçayı oh mis

Kızlar ya içimden bi his bu seferki yoğun olarak hamile olduğumu söylüyorr gerçekten bu his öncekilere benzemiyor gibi. Ayrıca o beyaz uzayan akıntım oluyor yine. Hiç olmadı bu zamana kadar ay çok ümitliyim dua edelim lütfen birbirimize. Rabbim katından soylu bir evlat nasip et tüm isteyenlere ve özellikle bu topiktekilere:KK200: Çünkü inanıyorum ki kalbinde fesatlık olan hiç bir arkadaş yok burda. Görmeden de güzel dostluklar kurulabileceğini öğrettiniz bana sağolun ay çok duygusalım ağlamadan uzatmıyım daha fazla. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum canlarımm:KK68:

Kızlar ya içimden bi his bu seferki yoğun olarak hamile olduğumu söylüyorr gerçekten bu his öncekilere benzemiyor gibi. Ayrıca o beyaz uzayan akıntım oluyor yine. Hiç olmadı bu zamana kadar ay çok ümitliyim dua edelim lütfen birbirimize. Rabbim katından soylu bir evlat nasip et tüm isteyenlere ve özellikle bu topiktekilere:KK200: Çünkü inanıyorum ki kalbinde fesatlık olan hiç bir arkadaş yok burda. Görmeden de güzel dostluklar kurulabileceğini öğrettiniz bana sağolun ay çok duygusalım ağlamadan uzatmıyım daha fazla. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum canlarımm:KK68:
Canm yaa insallah ne güzel konustn😍😍 kac gün kaldı bat a test yaptn mı ❤️ İnsallah hamilesindir o güzel haberi paylasırsın bizlerle kuzummm

semiramis1990 semiramis1990 canım gerçekten içimden geldi ya :KK200: Bekliyorum bakalım elimde bi tane erken gebelik testi var. Yum geç çatladığı içinde regl tarihimden emin olmamakla birlikte 1 ekim olduğunu düşünüyorum. O yüzden perşembe yapıcam ama diğer testleri 1 gün arayla yapıyorum. Normalde ne kadar beklese de sonradan çizgi çıkmazdı şimdi görsen çift çizgi oluyor bariz böyle yarım saat sonra falan. Erken gebeliklerde yarım saat sonra çıkan çizgileri dikkate almayın diyor bende buna dayanarak kaset testte çıkan testlerimden ümitliyimm inşallah:KK51:

Amin amin aminnnnn .... :)

Ben de öyle hissediyorum ama adet olma belritilerim fazlalaştı bugün akıntı kasık ağrısı hafiften baş ağrıları ne bilem ya bugün takvime göre adet olmalıyım. Ama zaten bu ay hamile kalırsam mucize gibi birşey olacak benim için.

Amin amin aminnnnn .... :)

Ben de öyle hissediyorum ama adet olma belritilerim fazlalaştı bugün akıntı kasık ağrısı hafiften baş ağrıları ne bilem ya bugün takvime göre adet olmalıyım. Ama zaten bu ay hamile kalırsam mucize gibi birşey olacak benim için.
Canım belli olmazz bak günün gelmiş hala tık yok hadi hayırlısı diyelimm:bicak:

İnşallah canım ben de gebelik düşünmüyoken konulara bakiyodum herkes birbirine iyi dileklerde bulunuyor derdini paylaşıyor, nasıl bağ kurarlar diye hayret ediyordum ama ben de burda paylaştıkça hepinize yakınlık hissettim, herkese yorum yazamasam da tek tek hepiniz için iyi dileklerde bulunuyorum, inşallah peşpeşe hamile kalır, sağlıkla kucağımıza da alırız ♥️

Bu ne duygusallık kız, hamilelik belirtileri bayaa erken başlamış 😅😅
Allah gönlüne göre versin inşallah kuzum, biz de seni cok seviyoruz bizi bu topikte bulusturdugun için 😇

X