Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar benim bat'a 4 kaldı. Her sabah negatifle karşılaşıyorum bi de yüzsüz gibi tekrar yapıyorum. Artık yapmıcam olsa çıkardı heralde. Bat günümde adet olmazsam yaparım 🙄
ay cok tatlısın yaa..bence herkes sen gıbi...
bende her ay aynı seyı dıyorum ama olmuyor. bu aya bu dusunceye sahıbım :işsiz::işsiz:

Belli oldu mu merak ettim 🙏
Gittim canım 🙂alttan muayene etti çatlamaya hazır yumurtan var dedi iki tane bazen olurmuş geç yumurtlama bu günleri degerlendirin dedi gebelik ten bahsetmedi teste gerek olmadığını söyledi rahim duvarin ince dedi yani bebiş yok çok umutlandim bı an olsun nasip değilmiş ☹️ sizlerden güzel haberler alırız inşallah 🙏

Gittim canım 🙂alttan muayene etti çatlamaya hazır yumurtan var dedi iki tane bazen olurmuş geç yumurtlama bu günleri degerlendirin dedi gebelik ten bahsetmedi teste gerek olmadığını söyledi rahim duvarin ince dedi yani bebiş yok çok umutlandim bı an olsun nasip değilmiş ☹ sizlerden güzel haberler alırız inşallah 🙏
Canım dur bakalım 2 defa yumurtladın belki bu tutacak nerden bilebiliriz siz değerlendirin mutlaka

Gittim canım 🙂alttan muayene etti çatlamaya hazır yumurtan var dedi iki tane bazen olurmuş geç yumurtlama bu günleri degerlendirin dedi gebelik ten bahsetmedi teste gerek olmadığını söyledi rahim duvarin ince dedi yani bebiş yok çok umutlandim bı an olsun nasip değilmiş ☹ sizlerden güzel haberler alırız inşallah 🙏
ama bak ne güzel 2 adet yumurta varmış çatlamaya yakın büyük şans bu. Hadi değerlendirin bol bol üzülme.

Çok sağol canım bilgi için keciboynuzu kürünu nasıl uyguladın pekmezini iciremiyirum valla sevmiyor çok yemek seçici eşim 🙈 çakşır kökü suyunu bı yerde görmüştüm tadı nasıl acaba boşa almak var bı de 🤔
Valla gülü seven dikenine katlancak diksin kafasına bise olmaz biz her seye katlanıyoruz onlarda katlansn😂 keciboynuzu tarifi ibrahim saracoglu sitesinde var bak dinle izle güzel anlatıyor

Canım dur bakalım 2 defa yumurtladın belki bu tutacak nerden bilebiliriz siz değerlendirin mutlaka
Degerlendircem üç gün tutar inşallah belkide ikinci kez oldu yumurtlama haklısın canım 😊tutsun bu sefer yaa yoruldum valla artık bu kazayla hamile kalanlar nasıl kalıyor bı kerede şaşırıyorum 🤔

Degerlendircem üç gün tutar inşallah belkide ikinci kez oldu yumurtlama haklısın canım 😊tutsun bu sefer yaa yoruldum valla artık bu kazayla hamile kalanlar nasıl kalıyor bı kerede şaşırıyorum 🤔
Oooo ne üzülüyorsun canım 2 yumurta süper kendiliğinden hemde. Bunu bulamayanlar var. Hiç yumurtası gelişmeyen var. 2 yumurta demek ikiz şansı yüksek demek 🥳🥳 bolca değerlendir umutsuzca konusma sükreet canım

Yaa ne güzel o yumurtalardan güzel sürprizler çıkar inşallah 🤩😂

Cidden kazaayla tek sefer hamile nasıl kalınıyor ben de anlamıyorum😅 nasib iste💁🏽‍♀️

X