Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok iyi anlıyorum 😂😂
Benim daha yuma da bir hafta var takvime göre. Bu ay ovulasyon testi ile takip edicem bakalim😁
Evet canım Allah'tan yum testleri var. Ona göre ilişki rahat oluyor. Öbür türlü çok yıpranıyorum valla. En azından nokta atışı yaptığımı hissediyorum testlerle 🤭

Canım benim yum un 4. Günü daha reglm de ileri tarihe gitti tabi sadece kasıklarda ağrı var başka bişey yok şuanlık. İnşallah bu ay olur inşallah❤Nedense bu ay çok umutluyum hiç atlamadan gün aşırı çalıştık🤪
İnşallah tutar canım doktor da söylemişti dimi baya büyümüştü yumurtan kesin tutacak bencede 🥳

Ek olarak avokado yiyorum yumdan beri. Muz aldım ve her gün bir bardak nesquik içiyorum vitamin içeriyo. Muz ve sütte doğurganlığı arttırıyor avokadoyu zaten biliyorsunuzz. Çok hazırlıklıyım bu sefer içimden bi his olucak diyor🤭 inşallah doğru diyordur iç sesim😍
Bende 4 gün önce arı sütü ham bal propolis karısımı aldım yararları cook iyi canım ve onunla hamile kalan çok. Yumurtaları çok kaliteli yapıyormus spermleride artırıyormus. Ben yemeye basladım eşime de yedirmeye baslıcam. Bi araştırın kızlar 😍

Bende 4 gün önce arı sütü ham bal propolis karısımı aldım yararları cook iyi canım ve onunla hamile kalan çok. Yumurtaları çok kaliteli yapıyormus spermleride artırıyormus. Ben yemeye basladım eşime de yedirmeye baslıcam. Bi araştırın kızlar 😍
Sağol canım bende duydum olmazsa artık önümüzdeki ay alternatif şeylere geçerizz ama inşallah gerek kalmazz💃🏼

Kızlar az önce yine avulasyon testi yaptım dünkü den daha koyu çıktı pazartesi ye randevu aldım.adetin 19 günü acaba geç yumurtlamami olucakki bu şekilde adet tarihimdemi değişecek şimdi

Kızlar az önce yine avulasyon testi yaptım dünkü den daha koyu çıktı pazartesi ye randevu aldım.adetin 19 günü acaba geç yumurtlamami olucakki bu şekilde adet tarihimdemi değişecek şimdi

Neden acaba böyle 🤔 adet düzensizliği, pko fln var mıydı sen de canım? Etkiliyormus diye biliyorum ovü testini

Canım bence hergunun kini resmini at buraya ki yorumlayalım. Böyle olunca hamile olunuyor genelde.

Ben 17. Gün yumurtladım. 19. Gün yumurrtlamakta mümkün tabii ki. Belki ikinci kez yumurtluyosundur. Caglunal Caglunal

Bak bu hiç aklıma gelmemişti, mantıklı.
Keşke ben de 2 kez yumurtlasam da ikizlerim olsa :KK19:

Caglunal Caglunal aile de var mı ikiz 😁 bur de bir kere daha atmıştın sanki ovü testini yanlış hatırlamıyorsam, ozaman da mi geç catlamisti?

Caglunal Caglunal aile de var mı ikiz 😁 bur de bir kere daha atmıştın sanki ovü testini yanlış hatırlamıyorsam, ozaman da mi geç catlamisti?
Aynennnn bende çok isterdim hatta dualarımda hep öyle dua ediyorum :KK51:

Evet canım âdete yakında pik gördüğüm oldu benim peki bir ayda iki kere yumurtlama oluyorsa adet tarihi son yumurtlamadan 14 gün sonramı oluyor yoksa İlk yumurtlamami baz alınıyor acaba.yok yavrum ikiz hiç yok ama keşke benim olsaydı çok isterdim inanki

Eklentiler

• 16008629471575013520612622529181.jpg
    16008629471575013520612622529181.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 32
Evet canım âdete yakında pik gördüğüm oldu benim peki bir ayda iki kere yumurtlama oluyorsa adet tarihi son yumurtlamadan 14 gün sonramı oluyor yoksa İlk yumurtlamami baz alınıyor acaba.yok yavrum ikiz hiç yok ama keşke benim olsaydı çok isterdim inanki

Eklentiler

• 16008630344861866063818909721594.jpg
    16008630344861866063818909721594.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 27
X