Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya pardon ama bişey sorucam sizinde ilişkinin ertesi günü beyaz akıntınız oluyor mu şey mi acaba başarısız spermler mi geri geliyor. He bide sarı akıntınız oluyormu ertesi gün:oops:
Aynen cnnmmm. bende olan bısey sonunda bana yakın bırını budummm.
çünkü havada tutuyoruz. yok cıkmasın dıye orayı ılımle sıkıstırıyorum...
hızlıca bır dus hemen .uyumak sonrada sabah cıkanlar gün içinde cıkmakta... benceeeee. bıde ıcımden kalınca artık rengı dönmekte..sarıbence

İnşallah canım ya sanki bebek istedikçe böle problem çıkıyor her ay bı hüsran insan iyice sinir oluyor

Cidden ben de bebek düşündüğümden beri ay bisey çıkıyor 😅 takma, önemli bir şey değildir insallah. Yarın da ovü testini yap bir değişiklik olmazsa bu hafta doktora git ne olur ne olmaz

Kızlar ya pardon ama bişey sorucam sizinde ilişkinin ertesi günü beyaz akıntınız oluyor mu şey mi acaba başarısız spermler mi geri geliyor. He bide sarı akıntınız oluyormu ertesi gün:oops:
Oluyo canim cok normal. Başarısız demeyelim de fazla meni ertesi gün az az geliyor yumurtlama akıntısı gibi aynı. Zaten ilk dakikalarda veya ilk anda giden gidiyor gerisi yeterince hızlı degilse icinde 10 gün de kalsa yumurtaya ulaşmaz

Aynen cnnmmm. bende olan bısey sonunda bana yakın bırını budummm.
çünkü havada tutuyoruz. yok cıkmasın dıye orayı ılımle sıkıstırıyorum...
hızlıca bır dus hemen .uyumak sonrada sabah cıkanlar gün içinde cıkmakta... benceeeee. bıde ıcımden kalınca artık rengı dönmekte..sarıbence
Ayy evet dimi rengi değişiyor içerde durunca demekki oksitleniyorsa :KK70: ben duşa sabah giriyorum erkenden canım hemen duş yapmak iyi değilmiş sıcaktan ölürmüş spermler:işsiz: Sende öyle yap bence :dondurma:

Cidden ben de bebek düşündüğümden beri ay bisey çıkıyor 😅 takma, önemli bir şey değildir insallah. Yarın da ovü testini yap bir değişiklik olmazsa bu hafta doktora git ne olur ne olmaz
Aynen canım yarın da bakicam hala pikse doktora gidicem yazarım buraya zaten yarın inşallah yarın silik çıkar 🙏

Oluyo canim cok normal. Başarısız demeyelim de fazla meni ertesi gün az az geliyor yumurtlama akıntısı gibi aynı. Zaten ilk dakikalarda veya ilk anda giden gidiyor gerisi yeterince hızlı degilse icinde 10 gün de kalsa yumurtaya ulaşmaz
Yaa inşallah hızlılardır kuzucuklarım bakalım zaten eğer bu ay da bebiş olmazsa eşim gidicek test yaptırmaya ama inşallah hamiş olurum da gerek kalmaz:anne:

Ayy evet dimi rengi değişiyor içerde durunca demekki oksitleniyorsa :KK70: ben duşa sabah giriyorum erkenden canım hemen duş yapmak iyi değilmiş sıcaktan ölürmüş spermler:işsiz: Sende öyle yap bence :dondurma:
arada öle yapıyorum ,ama sabahları cok erken kalkıyorum ıse gıderken saclarım uzun kuruması duzlesmesı cok zamanı aldıgından sabah o işe kalkısamıyorum ..
ben 3 - 4 doktıra sordum bu yıkanma ışini veya hemen kalkma ilk 10 dk önemlı dedi bana giden gidiyormus içeri.ılık dus almak lazımmıs bıde.
herseyı bırakında tecavüze ugrayan kız nasıl 1 kerede hamıle kalıo anlamıyorum..:dondurma:
hem yumurta catlamıs yok ayakları havaya dıkme yok falan fılan

Evet evet aynısı oluyor canım sanki yumurtlama akıntısı gibi
Her ilişkiden sonra ertesi gün geliyor 🤭 galiba artıklar çıkıyor 😂

X