Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bir şey sormak istiyorum 19-20 Eylül de pik gördüm yumurtlamada sonra siliklesti. Fakat ara ara kasık batması,sancısı ve bel ağrısı oluyor yumurtlama sonrasi hiç olmazdi bu şekilde yumurtlama sonrasi sancı hisseden oldu mu acaba?

Ben bir şey sormak istiyorum 19-20 Eylül de pik gördüm yumurtlamada sonra siliklesti. Fakat ara ara kasık batması,sancısı ve bel ağrısı oluyor yumurtlama sonrasi hiç olmazdi bu şekilde yumurtlama sonrasi sancı hisseden oldu mu acaba?
Bunlar belirti diye biliyorum canım hadi hayırlısı

Evet ben. 17 eylülde çatladı 9 gün kaldı reglime bel ve kasık ağrısı çok fazla özellikle kasıklarıma batmalar oluyor ama ameliyat olmustum ben ona baglıyorum sanırım

Evet yumurtlamadan 4 5 gun sonra sag yumurtama 2 gün agrilar girdi

Ay
Bunlar belirti diye biliyorum canım hadi hayırlısı
Ayyy Allah'ım hamile kalmış gibi sevindim umut oldu bana mesajınız inşallah canım çok umitliyim bu ay için hormon seviyem normale indi çünkü. İnşallah rabbim isteyen herkese versin

Ay
Ayyy Allah'ım hamile kalmış gibi sevindim umut oldu bana mesajınız inşallah canım çok umitliyim bu ay için hormon seviyem normale indi çünkü. İnşallah rabbim isteyen herkese versin
İnşallah güzel haberlerini alırız bu ay canım 😊yumurtlama sonrası ağrılar belirti diye duydum hep özellikle kasık ağrısından bahsediyor genelde hamislerimiz.ekim ayı uğurlu gelir hepimize inşallah 🙏

Canım bişey dicem kasık ağrın sadece tek taraflımıydı yoksa iki tarafta ağrıyomuydu. Ben sanki adet olcakmışım gibi kasılmalar ve ağrılar oluyo bide göğüs hassasiyeti başladı sende oldumu göğüs hassasiyeti
Benim yumurtlamadan 4 gun sonra tek tarafliydi ama adetime 1 gün kala regli sancım başladı ve adetim geçtikten 2 gun sonraya kadar devam etti. Yani öyle relgi agrisiydi ki ben ped takiyodum her an gelecek diye. Suanda da hâlâ ufak ağırlarım var minik minik batmalar. Göğüslerim önce reglim için şişti hani etrafi agriyor normalde ama reglim gecikince hafif söndü ve ağrı ucuna geçti. Yani sanki bebek emmiş de ucu aciyor gibi şuan

Benim yumurtlamadan 4 gun sonra tek tarafliydi ama adetime 1 gün kala regli sancım başladı ve adetim geçtikten 2 gun sonraya kadar devam etti. Yani öyle relgi agrisiydi ki ben ped takiyodum her an gelecek diye. Suanda da hâlâ ufak ağırlarım var minik minik batmalar. Göğüslerim önce reglim için şişti hani etrafi agriyor normalde ama reglim gecikince hafif söndü ve ağrı ucuna geçti. Yani sanki bebek emmiş de ucu aciyor gibi şuan
Anladım canım çok sağol açıklaman için☺️

Canım bişey dicem kasık ağrın sadece tek taraflımıydı yoksa iki tarafta ağrıyomuydu. Ben sanki adet olcakmışım gibi kasılmalar ve ağrılar oluyo bide göğüs hassasiyeti başladı sende oldumu göğüs hassasiyeti
Hayır göğüs hassasiyetim yok. İki tarafta da oluyor ara ara ama sürekli değil
İnşallah canım benim bu ay umutluyum çok yumurtlamadan itibaren sağ kasıkta batma var rahatsız lik hissi acaba dollenmenin bu tarz belirtisi varmiki gerçi bu kadar erken belirti olmaz ama çok garip geldi bana
Benim de yumurtlama 5 gün geçti ama kasık batması ara ara sanci oluyor. Sizin sonuç nedir hamile kaldınız mı?

Benim de yumurtlama 5 gün geçti ama kasık batması ara ara sanci oluyor. Sizin sonuç nedir hamile kaldınız mı?
Yok canım henüz hamile değilim.insallah nasip olur bekliyorum bende.bebek yerleşirken kasık batması oluyomus inşallah seninde bu sebepten oluyodur ağrıların 😊

Canım hemen hemen aynıyız. Benim de çatlamanın üstünden 7 gün geçti. Kasık ağrılarım çok oluyor gündüz geceye doğru geçiyor. Veya gaz çıkarınca geçiyor. Sonra gaza bağlıyorum. Belim göğsüm aynı adet zamanımdaki gibi. Adet olmadan da aynı olur belim ile göğsüm. Ama kasıklarda ağrı kafamı karıstırıyo

X