Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım âdete yakında pik gördüğüm oldu benim peki bir ayda iki kere yumurtlama oluyorsa adet tarihi son yumurtlamadan 14 gün sonramı oluyor yoksa İlk yumurtlamami baz alınıyor acaba.yok yavrum ikiz hiç yok ama keşke benim olsaydı çok isterdim inanki

Tahminince ilk yumurtlama baz alınır. Çünkü yumurtlamanın 12-14 gün sonrası yeni adet tarihi olarak hesaplanır bildiğim kadariyla.

Fotolara göre 19.pik olmuş arkadaşın dediği gibi, değerlendirin keainlikle :))

Canım asında diğerleri pik gibi görünse de pik olmamıslar sadece koyu çıkmıslar asıl pik günün 19 uymuş sonra da çatlamış silikleşiyor. Bugunleri mutlaka değerlendir. Asıl ovulasyon 19 u yani. Caglunal Caglunal
Hep koyu çıkınca sinirim bozuldu.yani bugün asıl pik günü değerlendiriyoruz sürekli zaten inşallah tutar canım

Tahminince ilk yumurtlama baz alınır. Çünkü yumurtlamanın 12-14 gün sonrası yeni adet tarihi olarak hesaplanır bildiğim kadariyla.

Fotolara göre 19.pik olmuş arkadaşın dediği gibi, değerlendirin keainlikle :))
Dün de doluydu bugecede degwrlendireyim o zaman hatta birkaç gün böle dolu geçsin tutar belki bu ay inşallah çatlar yumurta

Canım asında diğerleri pik gibi görünse de pik olmamıslar sadece koyu çıkmıslar asıl pik günün 19 uymuş sonra da çatlamış silikleşiyor. Bugunleri mutlaka değerlendir. Asıl ovulasyon 19 u yani. Caglunal Caglunal
Siliklesiyor demi canım en sondan ikinciyi sabah yaptım en sonuda az önce yapmıştım inşallah siliklesirde çatlamış olur

Siliklesiyor demi canım en sondan ikinciyi sabah yaptım en sonuda az önce yapmıştım inşallah siliklesirde çatlamış olur
Canım eğer sıvıyı kesme kuralına uyduysan silikleştiği doğru. Ama sıvı tükettiysen de böle silik çıkabilir. 2 saat sıvı tüketmedin dimi son ki testte

Sadece Türk kahvesi biraz su içtim o kadar
O bile etkileyebilir canım belki ondan silik çıktı. Kendini yıpratma yarın yine pik olan testinin saatinde tekrar yap silik çıkarsa çatladığı anlamına gelir zaten. Ama benim bildiğim yumurta 24 saat kalıyor vucutta bu kadar erken çatlamaması gerek. Sen yine de bugunude değerlendir. Yarın testini yap

Prenses sen yumurtladigini nasıl anlıyorsun ağrı oluyomu sende avulasyon testiylemi takip ediyosun
Canımcım normalde çok belli ediyor şeffaf sıvı yapışkan akıntım oluyor göğüslerim ağrır falan. Ama bu sefer doktora gittim. Gittiğimde 16 mm di çatlamasına bi kaç gün var dedi öyle biliyorum yani ve 3 gün sonra çatladı

O bile etkileyebilir canım belki ondan silik çıktı. Kendini yıpratma yarın yine pik olan testinin saatinde tekrar yap silik çıkarsa çatladığı anlamına gelir zaten. Ama benim bildiğim yumurta 24 saat kalıyor vucutta bu kadar erken çatlamaması gerek. Sen yine de bugunude değerlendir. Yarın testini yap
O zaman yarın yine aynı saatte yapayım canım

Canımcım normalde çok belli ediyor şeffaf sıvı yapışkan akıntım oluyor göğüslerim ağrır falan. Ama bu sefer doktora gittim. Gittiğimde 16 mm di çatlamasına bi kaç gün var dedi öyle biliyorum yani ve 3 gün sonra çatladı
Ben akıntıdan hiç anlamıyorum ki yani akıntım Beyaz kremsi oluyor oda çok nadir geçen ay yumurtlma sancısı hissettim bu ay yok maalesef

Ben akıntıdan hiç anlamıyorum ki yani akıntım Beyaz kremsi oluyor oda çok nadir geçen ay yumurtlma sancısı hissettim bu ay yok maalesef
Anladım canım bünyeden bünyeye değişiyor sanırım. Senin akıntın geliyordur zaten 1 kez geliyo o akıntı ama wc deyken tuvaletini yaparken farketmeyebiliyor insan belki öyle oluyordur çoğu zaman.

X