Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ilk korunmayı bıraktığım gün böyle inanailmaz dediğin gibi ağrım, nedense o ay sanki hamile kalacakmisim da son anda bebeğim tutunamamjs gibi bir his vardi ve halen var içimde 🤣
Hahaha bence benimki yorgunluktan canım belimin ağrısı 🤭🤭 psikolojik işte napalım bir ümit işte 🥳

İnşallah canım ağzından bal damlıyor korktum ya hala catlamadi bakalım yarın ne olcak acaba bide akşam yapicam bakalım yine pik mi 🙄 şaşırdım kaldım
Canım var öyle 4 gün pik olanlar yarına çatlar benim 2 buçuk gün pik oldu ama 4 gün bende sürmedi ama varmış uzun süren panik yapma hemen test yapmasak bu kadar pik olduğunu bilemezdik degilmi bazen stres bile etkiliyor bir çok şeyi

Canım var öyle 4 gün pik olanlar yarına çatlar benim 2 buçuk gün pik oldu ama 4 gün bende sürmedi ama varmış uzun süren panik yapma hemen test yapmasak bu kadar pik olduğunu bilemezdik degilmi bazen stres bile etkiliyor bir çok şeyi
İnşallah catlat canim yaa kist oluyomus catlamayan yumurtalar korktum bı an yapmaya devam edicem bakalım canım ne olucak

Ek olarak avokado yiyorum yumdan beri. Muz aldım ve her gün bir bardak nesquik içiyorum vitamin içeriyo. Muz ve sütte doğurganlığı arttırıyor avokadoyu zaten biliyorsunuzz. Çok hazırlıklıyım bu sefer içimden bi his olucak diyor🤭 inşallah doğru diyordur iç sesim😍

Ek olarak avokado yiyorum yumdan beri. Muz aldım ve her gün bir bardak nesquik içiyorum vitamin içeriyo. Muz ve sütte doğurganlığı arttırıyor avokadoyu zaten biliyorsunuzz. Çok hazırlıklıyım bu sefer içimden bi his olucak diyor🤭 inşallah doğru diyordur iç sesim😍

Ayyy inşallah ben de bu ay umutluyum hepimizden, caliskan anne adayları 😂

X