Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canım sen bekle o zaman☺ Bende çıkmayabilir diyerek yapıcam zaten 2 tane erken gebelik var diğerleri normal test. Diğer erken gebeliği adet günü veya geçince yapmayı düşünüyorum aralardada diğer testleri yapıcam sapık gibi :KK70: :KK70: :KK53:
Kızlar erken gebelikte normal gebelikte aynı cıkıyo ben adetime 5 gün kala yapmıstm ikiside aynı koyuluktaydı düsünün😁

768B9024-C81F-47F3-92E7-30E7EF6A137B.png

Kızlar akşam yaptığım test gözüküyomu gölge gibi bişey ben görüyorum ama🙂

Kızlar erken gebelik testi yapmadım sizleri dinleyerek ama yarın 4 gün kalıyo yarın yapıyım mı
Canım seni çok iyi anlıyorum ilk hamileliğimde içim içime sığmıyordu sürekli test yapmak istiyordum🥰 Ama en azından batını beklesen iyi olur ben bir kaç gün geçmesine rağmen yaptığımda silik çizgi çıkmıştı. Ama yinede karar senin 🤗

Canım seni çok iyi anlıyorum ilk hamileliğimde içim içime sığmıyordu sürekli test yapmak istiyordum🥰 Ama en azından batını beklesen iyi olur ben bir kaç gün geçmesine rağmen yaptığımda silik çizgi çıkmıştı. Ama yinede karar senin 🤗
Canım evet sağol maalesef o durumdayım çok heyecanlıyım sürekli😀 4 gün kala çıkan çok var belki çıkar ya yarın yapayım diyorum çıkmazsa beklerim bat ı🙃

X