Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adet olcakmışım gibi ağrılarım başladı sanırım bu ay da gol değil napalım hayırlısı. Allahın dediği olur 😇
Hayırlısı olsun canım benimde bu ay her ay çok çok önceden başlayan kasık ağrılarım yok 30 ağusyos bat normalde 12/13 gün önceden başlardı kası ağrılarım bu ay denize gittim belki ii gelmiştir güneş falan

Benim bu ay hiç belirtim yoktu gögüsler yeni şişmeye başladı kasık ağrısı bugün başladı az da bir akıntım var ama reglden öncede oluyordu öteki aylarda o yüzden anlayamıyorum regl mi bebek mi 🤷‍♀️ normalde yumurtlamadan sonra başlıyordu belirti diye umduğum şeyler😂
Benimde aynı senin gibi yumurtlama bence olmadı bende bu ay. Çünkü hiç öğle ağrım falan yok. BAT 30 ağustos bundan önce Bata 13 gün kala başlardı bende kasık ağrıları bu ay yumurtlama bence olmadı:KK43: zaten ovu testlerini de sağlıklı yapamadım tatildeyken. ama değerlendirdik o dönemleri baklaım kısmet. Nasrettin hoca işine dönü işimiz ya tutarsa :KK70:

Ahh ah beklemek nedir ben cok iyi bilirim ilk bebeğimi tam 18 ay bekledim onu 7 haftalıkken kaybettim sonra kürtajdan 2 ay sonra oğluma hamıle kaldım onu da doguma 2 hafta kala kaybettim hala bekliyorum sabırla rabbim daha cok bekletmez inşallah bizleri 🤲
Çok geçmiş olsun canım. Acın çok büyük olmadı. Ben 8 haftalık bebeğimi kaybettiğimdeki halimi düşünüyorum. Ama sen doğuma 2 hafta kala bebeğini kaybetmişsin. Allah çok büyük sabır versin. Neden kaybetmiştin son bebeğini?

Günaydın kızlar ben sizinle gördüğüm rüyayı paylaşmak istedim rüyamda oğlum hasta öleceğini biliyorum onu öpüp kokluyorum oğlum bana diyor ki anne ben cennete gittikten sonra 2 tane cocugun daha olacak diyor kızlar sizce oğlum bana haber mi getirdi 🤲🥰
Ayy şimdi oturup ağlıycam şirketin ortasında....... Alllahım ne güzel rüyana getirmiş evladını. Ne güzel insan hiç uyanmak bile istemez o rüyadan. inşallah müjdeler olur sana da dediği gibi kardeşleri gelir fazla bekletmeden

Canım yazdıklarını okudum çok üzüldüm. Genelde kimseye söylemem ama ben kürtaj oldum. 7 sene oldu. Bekardım saftım kötü bir sevgilim vardı ondan hamile kaldım. Kürtaj masrafını karşılamadı bile. Ben tek başıma gittim kliniğe tek başıma geldim. Sonrası ayrılık dağıtma psikolojim mahvoldu suçlamaktan kendimi. Şimdi evliyim. Eşimi çok seviyorum. Bir çocuğum olsun Allah ondan alıp yeni doğacak olan çocuğuma versin diyorum. Şu an bunları okuyunca beni bencil olmak ile yargılayabiliesin ama ben emin ol o zamanlar 19.5 yaşında saf salaktım. Bir daha ömrümde hiç böyle bir salaklık yapmadım. Ve bu bana büyük bir ders oldu.
Ben kürtaja gittiğimde sıramı beklerken bir kız vardı. Aynı senin gibi. Tek başına bekliyordu. Konuşömaya çalıştım onunla her defasında yolda yakınım geliyor dedi. Sonra bizi içeri aldılar kzın kimsesi gelmedi onun işlemi yapılıyorken çantasına ben sahip çıktım. MEğersem kız üni öğrencisi ve avukatlık stajeriymiş. Sevgilisinden hamile kalmış daha doğrusu sevgiliside değil arkadaşı alkollü bir geceden sonra olmuş. SEvmediğim bir adamdan çocuk sahibi olmak istemezdim dedi kız. Bebek kalp atışalrı durunca develte gelmiş kürtaja. Kızcağız.

Salı bugün yaptın mı testi[/ CAB4F029-661A-4935-85BE-F498C638F70C.png

CAB4F029-661A-4935-85BE-F498C638F70C.png 8A29E9BA-7F2A-4FBB-878C-9C03021CB834.png 4AF6C617-5419-4383-ABE8-102DCA84567B.png [
karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 yaptım canım ama belirsiz çook çoook silik siz göremiyosunuz ben görüyorum biraz ama inanmıyorum ben silik çizgilere..

karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 yaptım canım ama belirsiz çook çoook silik siz göremiyosunuz ben görüyorum biraz ama inanmıyorum ben silik çizgilere..
kız bune :KK70: Tuvalete oturmuşken çekeydin bari :)))))

Canım hayırlısı olsun ben yapmıyorum artık gecikirse yaparım. Geçen aylarda bende senin gibi yapıyordum hep hüsan. Arıcavarsa ilk 5 dakikada o çıkıyor zaten silik çizğide öyle hayali mayali olmuyor baya silik belirgin oluyo

kız bune :KK70: Tuvalete oturmuşken çekeydin bari :)))))

Canım hayırlısı olsun ben yapmıyorum artık gecikirse yaparım. Geçen aylarda bende senin gibi yapıyordum hep hüsan. Arıcavarsa ilk 5 dakikada o çıkıyor zaten silik çizğide öyle hayali mayali olmuyor baya silik belirgin oluyo
Işık ordan daha iyi gösteriyo diye hep böyle çekiyorum hahaha napiim :KK70:

X