Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçen ay 9 uncu gün yumurtladm sanırım çünkü 14 gün adet oldum buayda avulasyon testi kullandım ilk defa yine 9 ncü gün bekliyorum fahat tam 12 gün çift çizgi gördüm yani adetimin 12 gün yumurtlama oldu bu duruma göre 26 ncı gün adet görmem gerekiyor ki görmem inşallah.iykide avulasyon testi almışım yoksa adetin 9 ve 10 gününü değerlendirir bırakırdım aslında çok iyi avulasyon testiyle yumurtlamayı takip etmek yumurtlamamin üzerinden beş gün geçti sağ kasigim arada ince sızılar la tatlı tatlı yokluyor beni inşallah bu ay tuttururum🙏
İnşallah hayırlısıyla gönlünce olur. 🌸🤲🏻

21 gün çok az canım . Litüel faz min 14 gün olmalı diyorlar .(yumurtlamadan sonraki adete kadar geçen süre) Baktırdın mı
selam kızlar benım batjm bugün ama tumurtlamam 4 gün gec oldu adetim de 4 gün gecikmiş oldu dimi
Bazen benimde adetim 2 gün falan gecikiyor ama diğer tekrar normal oluyor kalıcı değil yani belki gecen ay seninde bir kerelik olmuştur stresten.Bence test yap derim(Yanlışlıkla Atomiks Atomiks senide aldım kusura bakma🤭)

Tamam canım sen bekle o zaman☺ Bende çıkmayabilir diyerek yapıcam zaten 2 tane erken gebelik var diğerleri normal test. Diğer erken gebeliği adet günü veya geçince yapmayı düşünüyorum aralardada diğer testleri yapıcam sapık gibi :KK70: :KK70: :KK53:
Predictor 40 lira ☹️🙄😒 eczaneden alırsan ondan beklemeyi tercih Ettim 😂😂😂

Karın kasık ağrısı da belirti ama hemen umutsuz olmayın
walla devamı gelır diye reglı oldugunu düsünüyorum. dün heycanla test yaptım negatif. bıde ew 10 saat sonra geldık.saf gibi gene teste bakıyorum belkı sılık falan bısı olusmustur diye.ama sabah azıcık bısı sılınce.dedim ok 20 eylül bat moral bozukluğu :110:

X