Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim adetime 4 gün var ama benim ovülasyondan 6 gün sonra farkettiim ki göbek çizgim oluştu ozamandan beri sol kasık ağrım var ve hep sızı halinde devam ediyor son bi gündür karın ağrım başladı ama reglime daha var

Herkese merhabalar bende temmuz ayından beri hamile kalmayı düşünüyorum. 28 yaşındayım 4.5 yıllık evliyim 2 yaşında bir çocuğum var.
Temmuzda ailemizin yanında bayram falan derken günleri fazla değerlendiremedik bu aydan daha umutluyum bakalım hayırlısı:KK200:
Adet tarihlerim düzenli değildir ama genelde 23-28 gün arası olur. BATım kesin olmamakla birlikte 08.09.2020 diyim.
Ekledim tabloya hayırlısı olsun :KK68:

Canımm inşallah yerleşmedir kırmızı olmaması lazım gerçi pembemsi veya kahverengi olması gerek diye biliyorum ama inş bebektir
ayy hdi inşallh heyecanlndım bak şimdi ☺️
sabah kaset testlerden yaptım negatifti gerçi yeni yerleşme oluyosa normal.ilk pembemsi bişeydi sonra sildiğimde kırmızıydı

Yumurtlaman döngünün kaçıncı günü oluyor ?
Geçen ay 9 uncu gün yumurtladm sanırım çünkü 14 gün adet oldum buayda avulasyon testi kullandım ilk defa yine 9 ncü gün bekliyorum fahat tam 12 gün çift çizgi gördüm yani adetimin 12 gün yumurtlama oldu bu duruma göre 26 ncı gün adet görmem gerekiyor ki görmem inşallah.iykide avulasyon testi almışım yoksa adetin 9 ve 10 gününü değerlendirir bırakırdım aslında çok iyi avulasyon testiyle yumurtlamayı takip etmek yumurtlamamin üzerinden beş gün geçti sağ kasigim arada ince sızılar la tatlı tatlı yokluyor beni inşallah bu ay tuttururum🙏

Şu anda sağ kasığımda ağrı var. Yumurtlama dönemlerim ağrılı geçtiği için genelde ovulasyon zamanımı anlarım (yani anladığımı düşünüyorum). Yine de bugün eczaneye uğrayıp bir ovulasyon testi almayı düşünüyorum. Bu testi kaç gün art arda yapıyorsunuz kızlar?

Şu anda sağ kasığımda ağrı var. Yumurtlama dönemlerim ağrılı geçtiği için genelde ovulasyon zamanımı anlarım (yani anladığımı düşünüyorum). Yine de bugün eczaneye uğrayıp bir ovulasyon testi almayı düşünüyorum. Bu testi kaç gün art arda yapıyorsunuz kızlar?
Canım ben iki gün koyu çizgi gördüm sonrası siliklesti bir gün önce koyu günler ve iki gün sonrasını değerlendirdim siliklesinceye testi tekrarlamadim

ManyakPrenses ManyakPrenses canim yeni batim 17 eylül olacak.

bu ay yine normal takvime göre 3 gün gecikti. normalde adetim 6 gün sürer. bu ay 3. günden sonra kesildi sadece lekelenme var, sebebi ne olabilir :KK64:
Mevsimselde olabilir eğer stresin varsa ondanda olabilir canım🤷🏼‍♀️ Benim kanamalarım önceki yıllara göre azaldı mesela evlendikten sonra ama bazı aylar fazla olur bazı aylar az.. mevsim geçişlerinde özellikle çok değişik olabiliyo adetler..

X