Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 Canım senin bat a kaç gün kala çıkmıştı idrar testinde?
ben kürtal olduğum son gebeliğimi batı bir gün geçmişti öyle test yaptım gördüm canım. Oğlumda zaten baya baya geçmişti bat ben hala adet olucam kasıklarım ağrıyo hala olmaadım diyerek 2 hafta gecikmeyle test yaptım gördüm .Saf mışım kız o zaman zuhhahahaha...

ben kürtal olduğum son gebeliğimi batı bir gün geçmişti öyle test yaptım gördüm canım. Oğlumda zaten baya baya geçmişti bat ben hala adet olucam kasıklarım ağrıyo hala olmaadım diyerek 2 hafta gecikmeyle test yaptım gördüm .Saf mışım kız o zaman zuhhahahaha...
Öyle olmak daha iyi bence böyle beklemek sıkıcı oluyo sen direk çift çizgileri görmüşsün bizde şaşı olacaz bakarken testlere :KK70: :KK70:

Bence ilk muayene de olsa eşinle beraber gidin ikinize de sıra al ikiniz de aynı anda muayene olun ne farkeder önce hep biz gidiyoruz malesef.. bence eşit gidilmeli ben de aynı şeyi yaptım ama ondan sonra eşime de söyledim ne olursa olsun beraber gidelim onda bi sorun olsa da olmasa da hiç yoktan durumumuzu biliriz yani🤷‍♀️
Evet kesinlikle haklısınız fakat bizim durumumuz farklı. Eşim meslek atamasından dolayı yaklaşık 1 sene önce muayene olmuştu. Bir sorun olmadığına dair raporları var. O yüzden şimdilik ben muayene olacağım. Daha sonra gerekirse eşim daha detaylı bir muayene yaptırır diye düşünüyoruz.

1 yıla yakındır cocuk istiyordum.Şuan 7 haftalık hamileyim haziran 29la start verdim. Bi temmuz hamileliğini yakaladığımı düşünüyorum.Aranıza takılmak isterim 😊 Benimde en büyük tavsiyem size gıda takviyesi almaya özen gösterin ben eşimle pharmaton ginseng g115 kullandım onun dısında tabi yine keçi boynuzu pekmezi ceviz badem gibi çiğ olanları özellikle tüketin stres malesef cok etkiliyor mümkün mertebe evinizden uzaklaşmak böyle tatilde kafanız boşaltığınız bi zamanda denemeye özen gösterin benim öyle olmuştu 😊 yumurtla günler cok cok önemli bi gün arayla deneyin bunları yapın inş sizde iyi sonuç alırsınız 🌟🌟🌟👏🏻 İsteyen olmayan herkese rabbim en yakın zamanda tattırsın. Şunuda unutmayın rabbim size nezaman nasip ettiyle ozaman olacaktır kendinizi eşinizi suçlamayın bu işler birazda nasip oluyor en doğru zamanı rabbim sizin için ayarlamıştır emin olun 🌸🌸
Öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Rabbim biz isteyenlere de nasip etsin. Yazdıklarınız gerçekten acayip moral oldu. Teşekkürler. Ben folik asit kullanıyorum fakat pharmatonu hiç duymamıştım. Gerçekten böyle bir etkisi var mıymış😲 bir de bebek planlamanızdan ne kadar süre sonra hamile kaldınız acaba?

F15F59F1-2894-40A1-A41F-3EB32583E7DE.jpeg
Kızlar gözükmüyor mu ya ben görüyorum çıldırcam😂😂 biraz dikkatli bakın yakınlaştırıp lütfen 🙏🏻

Eki Görüntüle 2680300 Kızlar gözükmüyor mu ya ben görüyorum çıldırcam😂😂 biraz dikkatli bakın yakınlaştırıp lütfen 🙏🏻
Canım sen gorebiliyosan eminsen tamamdır, foto çekince bide buraya atınca çözünürlük cok düşüyor bizim goremememiz normal. İnşallah beynin sana oyun oynamiyodur valla hic sabret üç gün sonra test yap diyemem ben de senle aynıyım çünkü 😁

Ayy şimdi oturup ağlıycam şirketin ortasında....... Alllahım ne güzel rüyana getirmiş evladını. Ne güzel insan hiç uyanmak bile istemez o rüyadan. inşallah müjdeler olur sana da dediği gibi kardeşleri gelir fazla bekletmeden
İnşâllah canım inşallah rabbim tekrardan aynı acıyla sınamasın rabbim evlat la kimseyi imtihan etmesin 🤲

X