Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahah hamile değilim ama bende de yumurtlamadan sonra aşırı gaz sorunu oldu hala devam ediyo reglme 10 gün var hayırlısı inşallah hamileyizdir:anneadayı: semiramis1990 semiramis1990 D dilek062 @Mdmd @nefesim-35 Princesssss Princesssss hamişlere sorumuz vaar kızlar sizde gaz sorunu oldumu yumurtlamadan sonra? Birde ara ara batmalar ve adet olucakmış gibi ağrınız oldu mu?
Her ay hüsran olunca umudum kalmadı ama insanız işte küçük de olsa umut bağlıyoruz😁 eylülde evleneli 1 sene olmuş olacak. O zaman doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım. Yaşadığım şehirde virüs vaka sayısı çok fazla. Korkuyorum ama gitmek de gerekiyor🙄

Her ay hüsran olunca umudum kalmadı ama insanız işte küçük de olsa umut bağlıyoruz😁 eylülde evlendi 1 sene olmuş olacak. O zaman doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım. Yaşadığım şehirde virüs baka sayısı çok fazla. Korkuyorum ama gitmek de gerekiyor🙄
İnşallah doktora gitmeden aa bi bakmışsın sürpriz hamilesin yani inşallah böyle olur :KK51:

Ahahah hamile değilim ama bende de yumurtlamadan sonra aşırı gaz sorunu oldu hala devam ediyo reglme 10 gün var hayırlısı inşallah hamileyizdir:anneadayı: semiramis1990 semiramis1990 D dilek062 @Mdmd @nefesim-35 Princesssss Princesssss hamişlere sorumuz vaar kızlar sizde gaz sorunu oldumu yumurtlamadan sonra? Birde ara ara batmalar ve adet olucakmış gibi ağrınız oldu mu?
Yok kuuzm olmadı ama her vücut bir olmaz ki. Herkesin süreci farklı olur. Benim sağ kasığım ve belim çok ağrımıştı sanırım bebiş yerleşiyordu

Yok kuuzm olmadı ama her vücut bir olmaz ki. Herkesin süreci farklı olur. Benim sağ kasığım ve belim çok ağrımıştı sanırım bebiş yerleşiyordu
Anladım canım bazı belirtiler aynı olabiliyor o yüzden sorayım dedim. Çoğu kişide gaz oluyomuş.. Benimde belim ağrımaya başladı sabahtan beri daha çok erken gerçi yum dan sonra 5. gün :KK70: belirti aramasam iyi olacak :KK70:

Kızlaaar yumurtlamadan sonra ara ara batmalar ve adet olcakmış gibi ağrısı olan var mı o_O
Cnm slm yazmak istedim eğer normalde olmuyorsa bu ağrılar bebek döllenip yerleşiyor olabilir dikkat et kendine benim de normalde ağrım olmazdı adet öncesi ama kızıma hamile kaldığım ay acayip batmalar ve ağrılar oldu ama bende ilaç kullanmıştım o ay kesin kist oldu ondan bu ağrılar diyodum meğerse hamileymişim 😊inşallah sen de öylesindir cnm

Bütün adet belirtileri vardı canm bende ama benim hamilelik belirtiler 5 6 haftadan sonra ortaya cıkmaya basladı. Gecikmeden 10 15 gün sonra yani sadece o zamanlar adet olcakmısm gibi agrı vardı okadar

Bütün adet belirtileri vardı canm bende ama benim hamilelik belirtiler 5 6 haftadan sonra ortaya cıkmaya basladı. Gecikmeden 10 15 gün sonra yani sadece o zamanlar adet olcakmısm gibi agrı vardı okadar
Benimde adet olcakmış gibi ağrılarım başladı yum dan sonra 5. Günüm inşallah tutunur ya varsa🥰

X