Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bat günü gelmezse yapcam bu sefer. Zaten tam bat günü eve döncez bakalım insallah gelmez kirmizilar🙏🙏😂
Canım inşallah bende heyecanlı bekleyişe başladım yumurtlamam dün öğlen gibi oldu.. ondan önce ve yum günü yani 3 gün değerlendirdik peş peşe ama bugün yapmıcaz artık dinlendirelim dedik 🤭

Selam kızlar benim dün yum günümdü. Cumartesi akşam şiddetli ağrı ve kusma ile soluğu acilde aldım. Apandisit ameliyatı oldum. Bu ay yakalayamadım sanırım ☹️ Dün ameliyat oldum yarın taburcu . Yumurta geldi gidiyor . Artık inşallah sonraki aylara bakıp değerlendireceğiz. Sağlık olsun da gerisi gelir inşallah 🤲🏻

Selam kızlar benim dün yum günümdü. Cumartesi akşam şiddetli ağrı ve kusma ile soluğu acilde aldım. Apandisit ameliyatı oldum. Bu ay yakalayamadım sanırım ☹ Dün ameliyat oldum yarın taburcu . Yumurta geldi gidiyor . Artık inşallah sonraki aylara bakıp değerlendireceğiz. Sağlık olsun da gerisi gelir inşallah 🤲🏻
Geçmiş olsun canım çok üzüldüm sağlık önce gelir sen iyi ol bebişin gelir nasılsa. Şimdi nasılsın iyi misin?

Selam kızlar benim dün yum günümdü. Cumartesi akşam şiddetli ağrı ve kusma ile soluğu acilde aldım. Apandisit ameliyatı oldum. Bu ay yakalayamadım sanırım ☹ Dün ameliyat oldum yarın taburcu . Yumurta geldi gidiyor . Artık inşallah sonraki aylara bakıp değerlendireceğiz. Sağlık olsun da gerisi gelir inşallah 🤲🏻
Gecmiş olsun canım sağlık herseyden daha önemli sen iyi ol bebiş geleceği zamanı bilir 😘

Selam kızlar benim dün yum günümdü. Cumartesi akşam şiddetli ağrı ve kusma ile soluğu acilde aldım. Apandisit ameliyatı oldum. Bu ay yakalayamadım sanırım ☹️ Dün ameliyat oldum yarın taburcu . Yumurta geldi gidiyor . Artık inşallah sonraki aylara bakıp değerlendireceğiz. Sağlık olsun da gerisi gelir inşallah 🤲🏻
Çok geçmiş olsun canım

X