Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba sessiz takipcilerdenim msj dikkatimi cekti adet bitmedenmi iliski oldu anlayamadim adet bitmeden tamamen temizlenmeden gunah diye biliyorum

Merhaba sessiz takipcilerdenim msj dikkatimi cekti adet bitmedenmi iliski oldu anlayamadim adet bitmeden tamamen temizlenmeden gunah diye biliyorum
Neye göre günah o şekilde hamile kalınabiliyorsa tabikide değerlendirebilir. Ayrıca regl olmak kirlenmek degil ki bittiğinde temizlenelim.

Canım adet bitiminde kahve rengi hafif lekelenme devam ediyor ya arkadaşımın bahsettiği bu.benimde başıma geldi lekelenme varken yumurtlamisim yumurtlamanın üzerinden 14 gün sonra adet olunuyor hesap yaptım lekelenme varken yumurtlamisim hatta adetime daha var diye hesap yapıyordum.huc belli olmuyor yumurtlama olayı adetin son günleri bencede önemli günler

Hatta adetim iki gün oldu bitti ama çok çok hafif bazen lekelenme oluyor ben riske atmadım dün gece değerlendirdim yumurtlama öncesi bikac gün önemli olduğu için riske atmadım 28 günde olan döngüm iki aydır 21 günde bir olarak geliyor o nedenle adet bitimini değerlendiriyorum

Aynen adetin son günlerinde hamile kalan çok kişi var

Neye göre günah o şekilde hamile kalınabiliyorsa tabikide değerlendirebilir. Ayrıca regl olmak kirlenmek degil ki bittiğinde temizlenelim.
Evet zaten kanlı kanlı kimse yapmaz heralde tövbee son gün girdik biz ozamanda çok az lekelenmem vardı yani arkadaş yanlış anlamış herkesin adeti bir değil ki ben sadece 2 gün yoğun olıyorum sonra hep leke şeklinde oluyor mesela..

Bende ilk 3 gun yogun adet olurum sonra leke seklinde gelir ama lekede olsa adet sayiliyosun ve namaz kılınmaz iliskiye girilmez 10 gun sonra gelen leke özür olur iliskide olur dini gorevlerde yapilir kirli degilizki temizlenelim diyen arkadas benim demek istedigim lekesiz akintiydi yoksa bende biliyorum kirlenmek olmadığını ben bildiğimi paylaşmak istedim buarada ManyakPrenses kibarligin ve nazikçe verdigin cvplar cok hos kimseyi kırmıyosun Rabbim hepinize hayirlisiyla evlat sahibi olmayi nasip etsin

Amin inşallah tartışmak hoş olmaz siz bildiğiniz gibi yapın normalde zaten ilişkiye girmem o şekilde iyi olmuyor tabii ama okuduğum bazı yerlerde son günlerde leke gelirken hamile kalma şansının olduğu o yüzden oldu yani iyi günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…