Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şimdi ovilasyon testi kaçınca gün başlanıyor.ben 27-veya 28 günde oluyorum...ve internetten hangi markanın almalıyım dijital var bir tane acaba onu mu alsam:halay: bende gaza geldım yaaa
Laboidic diye bı markanın aldım ben canım bende geçen ay başladım kullanmaya avulasyon testi aslında çok iyi oluyor yumurtlama hiç belli olmuyor çünkü sende al istersen en iyisi hangisi bilgim yok ama gebelik planlaması yapanların kullanması gerektiğini düşünüyorum

Kızlar hamileyken ovulasyon böyle cıkıyor😂😂😂

Eklentiler

• 83E9B6F8-0BE4-4E6A-BE4D-8394E9D91588.jpeg
    83E9B6F8-0BE4-4E6A-BE4D-8394E9D91588.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 55
Masallah siz nezaman ogrendiniz gebeligi yani betaniz kacti ovu bugun boyle olmus rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ins
Canm ben yarın 6 haftalık oluyorm bugün yaptm ovulasyonu. Ama ilk ögrendiğimdede adetime 3 4 gün varken yapmıstm gene koyu cıkmstı bak onun resminide atıym🥰

Eklentiler

• 7DC96AD1-DB72-4CD1-AEFD-C8EBE247BB6A.jpeg
    7DC96AD1-DB72-4CD1-AEFD-C8EBE247BB6A.jpeg
    143,5 KB · Görüntüleme: 43
aynen canım öyle yap daha iyi olur inşallah uğurlu gelir amiinnn çok amin🙏
D dilek062 hayırlı olsun canım arada gözden kaçırmışım mesajını
bende doktordan geldim testi söyledim öyle çıkabilir dedi birazcık büyümesi lazım dedi ben her gün yapmaya devam :KK70:
Canım senin test silik mi çıktıı kaçırdım benn😍

Canım iyiyim çok şükür tatildeyim o yüzden pek giremiyorum arada bir giriyorum☺ Sen nasılsın🥰
İyiyim ben de, bayram yoğunluğundan sonra 3 gün önce adet oldum ama sökülmedi bir türlü. Yeni ayı bekliyoruz bakalım inofolic aldım başlıcam, inşallah vesile olur, 3. Ayım olcak denemedeki

Kızlar eşime test yapıldı sipermigrom değerleri çok dusuk çıktı bu durumda hamile kalmam imkansız görünüyor ileri hızlı neredeyse cok az varikosel tekrarlamış olabilir dedi doktor artık umudum yok ben buradan uzak olacağım artık bir beklentim yok eşimin iyileşmesi be kadar zaman alır bilmiyorum nasipten öte yol yokmuş çok çabaladım çok uğraştım 2 yıldır olmayınca olmuyor demek ki bir süre artık uzaklaşsam bu konudan iyi olacak yoksa çok yıpranacağım Rabbim inşallah hepinizin gönlüne göre versin bekletmesin kimseyi 🤲🏻

İnşallah canım sağlıklı bir oğluşun olur inşallah❤ Belirtilerini anlat bakalımm bir de yum dan kaç gün sonra testte çıktıı🥰
İnşAllah canım 🙏🙏🙏benim satım 13temmuz.28i 29a bağlayan gece değerlendirdik. 28inde pik görmüştüm. Yumdan 8-9gün sonra yaptığım testte negatif çıktı. 2gün sonrası ve 4gün sonrası tekrar test yaptım silik çizgiyi gördüm. Batıma 1gün kala da kan verdim değerim 140çıktı doktora gitmeyi pazartesi düşünüyorum rdum ama erken bii bilemedim. İlk başlarda sağ kasığımda ve belimde özellikle yatınca hissettiğim yoğun bir sancı ağrı vardı
Sanırım yerleşme ağrısıydı. Başka da belirtin yok. Şimdilik iyi gidiyor balım

Kızlar eşime test yapıldı sipermigrom değerleri çok dusuk çıktı bu durumda hamile kalmam imkansız görünüyor ileri hızlı neredeyse cok az varikosel tekrarlamış olabilir dedi doktor artık umudum yok ben buradan uzak olacağım artık bir beklentim yok eşimin iyileşmesi be kadar zaman alır bilmiyorum nasipten öte yol yokmuş çok çabaladım çok uğraştım 2 yıldır olmayınca olmuyor demek ki bir süre artık uzaklaşsam bu konudan iyi olacak yoksa çok yıpranacağım Rabbim inşallah hepinizin gönlüne göre versin bekletmesin kimseyi 🤲🏻
Canım benim öncelikle sperm hareketliliğide sayısıda cogalır. Cözümsüz bisey asla degil. İcini ferah tut doktorların verdiği vitaminlerden dolayı sana çaksır kökü suyu ve keciboynuzu kürü öneriyorm resmen gerçekten gördüm farkını tavan yapıyor kesinlikle eşin denemeli. Varikosal ameliyatından sonra direk hamile kalanı cok gördüm yeterki sebebi bulunsun lütfen icini ferah tut canm. Özel olmazsa sayınızı ögrenebilr miym canm?

Canım benim öncelikle sperm hareketliliğide sayısıda cogalır. Cözümsüz bisey asla degil. İcini ferah tut doktorların verdiği vitaminlerden dolayı sana çaksır kökü suyu ve keciboynuzu kürü öneriyorm resmen gerçekten gördüm farkını tavan yapıyor kesinlikle eşin denemeli. Varikosal ameliyatından sonra direk hamile kalanı cok gördüm yeterki sebebi bulunsun lütfen icini ferah tut canm. Özel olmazsa sayınızı ögrenebilr miym canm?
Sayı 24 milyon ileri hızlı %8.3 😔
Eşim çok aksi maalesef o kürleri yemez zorla macun yerdiriyorum zorla keçiboynuzu bir kac aydır içmiyor doktor varikosel tekrarlamış olabilir dedi çok üzüldüm tüp bebek dedi 😢 ben iyileşir sandım bilemedim ki hatta gerilemiş ileri hızlı ve sayı daha fazlaymış ameliyattan önce 😢😢

Sayı 24 milyon ileri hızlı %8.3 😔
Eşim çok aksi maalesef o kürleri yemez zorla macun yerdiriyorum zorla keçiboynuzu bir kac aydır içmiyor doktor varikosel tekrarlamış olabilir dedi çok üzüldüm tüp bebek dedi 😢 ben iyileşir sandım bilemedim ki hatta gerilemiş ileri hızlı ve sayı daha fazlaymış ameliyattan önce 😢😢
Kuzum üzülme ileri hız mız sayı bahane rabbm yeterki ol desin tek bir adet sperm lazm cocuk icn.. ben cok gördüm duydum örneklerini. Sen inan ve dua et sadece rabbm elbet saatini zamanını biliyordur. Esinde yola gelir elbet sen hazırla ver içsin bebek istiyosa sanada değer veriyosa zaten yapar.. ben esime 3 ay keciboynuzu kürü yaptm icirdm sayısı ve hızı normaldi ama nolur nolmaz diye yaptm 7 ayda hamile kaldm bende. Eşin varikosel olursa ondan sonrada birden hız ve sperm sayısı artar. Sen çaksır kökü suyuda al içsin onuda muhakkak inan 3 5 katı yükssliyor

😔😔

Kuzum üzülme ileri hız mız sayı bahane rabbm yeterki ol desin tek bir adet sperm lazm cocuk icn.. ben cok gördüm duydum örneklerini. Sen inan ve dua et sadece rabbm elbet saatini zamanını biliyordur. Esinde yola gelir elbet sen hazırla ver içsin bebek istiyosa sanada değer veriyosa zaten yapar.. ben esime 3 ay keciboynuzu kürü yaptm icirdm sayısı ve hızı normaldi ama nolur nolmaz diye yaptm 7 ayda hamile kaldm bende. Eşin varikosel olursa ondan sonrada birden hız ve sperm sayısı artar. Sen çaksır kökü suyuda al içsin onuda muhakkak inan 3 5 katı yükssliyor
Ayyyy teşekkür ederim canım moral oldun insallah evet dua önemli çok ağladım gece bunu nasıl atlatırım diye eşime hiç hissettirmedim lafını açmadım insalalh bundan sonra yola gelir ve dediğimi yapar zaten yapsaydı belki daha farklı olurdu biraz inat maalesef bir şey ye iç dedin mi sanki direktif veriyormuşum gibi hissediyor kendince halbu ki güzel bir şeye vesile olacak şeyleri yapmaya çalışıyorum hep bunu bir anlasa ben hangi birini yiyeceğim diyor kafasına gote takılıyor işte Allah sonumuzu hayır etsin bakalım önümüzdeki zamanda neler olacak elimden gelen bir şey olsa eşim için keşke kürleri seve seve yaparım ama işte başka şehirde çalışıyor doktoru ilaç verir mi tekrar ameliyat mı der bir girmemiz gerek ameliyat eden doktora 😔

Üzülme lütfen bak bu sitede okuduğum öyle konular varki imkansız dedikleri gerçekleşiyor.kurler ve takviye vitaminlerle en umutsuz çiftler bile bebek sahibi oluyor hatta bı topik te okudum ben son çare tüp bebek demiş doktor hiç ihtimal bile vermemiş çift o ay rahat davranıyor nede olsa tüp denicez diye birdahaki aya pat diye o ay hamile kalıyor doktor ve herkes şok oluyor.yuce Rabbimden umut kesme ki senin imkansız diye bişey in yok.bak benim eltim göğüs kanseri doktorlar hamile kalman kesinlikle yasak diyor içi içini yiyor kadın çocukları hiç yok iki gogusu alındı eğer hamile kalirsa kanser tekrar nuksetcek çok zorlu bı sınav onun yaşadığı 😔demem oki neler var neler çok şükür hep şükür Rabbime 🙏🙏🙏

X