Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım 27 28 günde oluyosan 14 gün çıkar yani reglin 13 14.günü oluyosundur büyük ihtimalle ama bazen bir iki gün önce yada sonra olabilir onuda testlerle takip edebilirsin.
ben internetten aldım daha hesaplı oluyor eczanelere göre git.....yor sitesinden bi satıcıda 20li ovülasyon + 4lü gebelik testi 33tlydi markası labquick memnunum
sımdı benım reglı 24 agustos .hemen almalımıyım. elımde hazır olsun.reglının kaçıncı günü başlanıyor yapmaya

Merhaba biraz tuhaf bir soru olabılır ama merak ettim...
sımdı ben17. gündeyim.27-28 günde bır adet oluyorum.yumurtlama oldu diye düşünüyorum 14.günde degerlendırmeye calıstık.
demın labobvaya gittim. sankı sarımsı yapıskan sılınce bısıler geldı. aksamdan kalan spermi. yoksa vajınal akıntı mı ?
aksamdan kalan spermler böle kalırsa vucud attı die düşündüm
sizce???

Canım senin test silik mi çıktıı kaçırdım benn😍
kızzzz Allah mı söyletti yoksa :KK70:
yok canım dün doktora gittim yumurtan var bi iki güne çatlıcak dedi sonra doktordan geldim ovulasyon testi yaptım iki çizgide kopkoyu çıktı bende yumurta çatlıyo herhalde diye düşündüm
sımdı benım reglı 24 agustos .hemen almalımıyım. elımde hazır olsun.reglının kaçıncı günü başlanıyor yapmaya
canım büyük ihtimalle sen yumurtlama gününü geçirmişsindir ama istersen tecrübe olsun dersen test alıp bi iki gün yap

Merhaba biraz tuhaf bir soru olabılır ama merak ettim...
sımdı ben17. gündeyim.27-28 günde bır adet oluyorum.yumurtlama oldu diye düşünüyorum 14.günde degerlendırmeye calıstık.
demın labobvaya gittim. sankı sarımsı yapıskan sılınce bısıler geldı. aksamdan kalan spermi. yoksa vajınal akıntı mı ?
aksamdan kalan spermler böle kalırsa vucud attı die düşündüm
sizce???
bence vajinal akıntıdır canım spermlerin bu kadar uzun süre kalıp sonra akacağını sanmıyorum üşütmüş falan olabilirsin o yüzden rengi koyu gelmiştir

kızzzz Allah mı söyletti yoksa :KK70:
yok canım dün doktora gittim yumurtan var bi iki güne çatlıcak dedi sonra doktordan geldim ovulasyon testi yaptım iki çizgide kopkoyu çıktı bende yumurta çatlıyo herhalde diye düşündüm

canım büyük ihtimalle sen yumurtlama gününü geçirmişsindir ama istersen tecrübe olsun dersen test alıp bi iki gün yap
aynen ben bu ay olmazsa 24 agustos reglı günü için yaparım die düşündüm...
bu ay yumurtlama falan allah ne verdiyse yapmaya calıstık :) :halay: :halay:

Canm ben yarın 6 haftalık oluyorm bugün yaptm ovulasyonu. Ama ilk ögrendiğimdede adetime 3 4 gün varken yapmıstm gene koyu cıkmstı bak onun resminide atıym🥰
Demek ki ovuda belli ediyormus ama koyulugu farkli oluyor pik gibi degil rengi daha koyu saglikla kucagina al canim saglikli saliha evlatlarin olsun ins kolay dogumlarin olsun

İyiyim ben de, bayram yoğunluğundan sonra 3 gün önce adet oldum ama sökülmedi bir türlü. Yeni ayı bekliyoruz bakalım inofolic aldım başlıcam, inşallah vesile olur, 3. Ayım olcak denemedeki
İnşallah olur canım hadi bakalım☺️ Ben eşimden ayrı tatil yaptık bu gece dönücem arrık yarın başlıcaz bizde çalışmalara🥰

İnşAllah canım 🙏🙏🙏benim satım 13temmuz.28i 29a bağlayan gece değerlendirdik. 28inde pik görmüştüm. Yumdan 8-9gün sonra yaptığım testte negatif çıktı. 2gün sonrası ve 4gün sonrası tekrar test yaptım silik çizgiyi gördüm. Batıma 1gün kala da kan verdim değerim 140çıktı doktora gitmeyi pazartesi düşünüyorum rdum ama erken bii bilemedim. İlk başlarda sağ kasığımda ve belimde özellikle yatınca hissettiğim yoğun bir sancı ağrı vardı
Sanırım yerleşme ağrısıydı. Başka da belirtin yok. Şimdilik iyi gidiyor balım
Ayy canım ne güzel inşallah bizde hamile kalırızda anlatırız böyle 😍❤️

Cn
Kızlar eşime test yapıldı sipermigrom değerleri çok dusuk çıktı bu durumda hamile kalmam imkansız görünüyor ileri hızlı neredeyse cok az varikosel tekrarlamış olabilir dedi doktor artık umudum yok ben buradan uzak olacağım artık bir beklentim yok eşimin iyileşmesi be kadar zaman alır bilmiyorum nasipten öte yol yokmuş çok çabaladım çok uğraştım 2 yıldır olmayınca olmuyor demek ki bir süre artık uzaklaşsam bu konudan iyi olacak yoksa çok yıpranacağım Rabbim inşallah hepinizin gönlüne göre versin bekletmesin kimseyi 🤲🏻
Canım öncelikle Allah eşine sağlık versin inşallah🤲🏻 Dua et üzülme tıp ilerledi alternatif tıp zaten çok iyi durumda.. Allah nasip eder inşallah düzelir ve hemen hamile kalırsın buda sizin sınavınız sabredin..❤️

Demek ki ovuda belli ediyormus ama koyulugu farkli oluyor pik gibi degil rengi daha koyu saglikla kucagina al canim saglikli saliha evlatlarin olsun ins kolay dogumlarin olsun
Allahrazıolsn canm benim ne güzel dua ettn öyle❤️ Sizlerinde insallah hayırlı saglıklı evlatlarınız olsun rabbimm gönlünüzden geçen herseyi nasip etsn❤️😍😍

X