Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim ovulasyon testlerim ama bi şey anlamadım bu ay testlermi bozuk hormonların dengesimi bozuk bilemedim bi bakabilirmisiniz 🤭

Eklentiler

• A72CA38B-764E-4AB6-ABFE-7E90870E8234.jpeg
    A72CA38B-764E-4AB6-ABFE-7E90870E8234.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 59
Ne dedi canım dr gittin ya☺
bi tane yumurtam gözüküyodu ultrasonda canım 16mm dedi 18 olunca çatlıcak dedi teste göre dün ve bugün çatladı bakalım hayırlısı.2 3 aydır deniyoruz dedim yaş 34 olunca tabi bir kaç ay daha bekleyelim dedi olmadı o zaman regl iken gel jormonlarına bakalım dedi.diğer bütün tahlillerimi yaptırdım normal çıktı hepsi kan değerlerim kansızlık karaciğer falan bakalım şimdilik her şey normal yani

bir de yazmıştım eşim böbrek taşı düşürüyor 2 3 aydır ilaç kullanmıştı ara ara o da etkileyebiliyormuş onuda dün öğrendim

bi tane yumurtam gözüküyodu ultrasonda canım 16mm dedi 18 olunca çatlıcak dedi teste göre dün ve bugün çatladı bakalım hayırlısı.2 3 aydır deniyoruz dedim yaş 34 olunca tabi bir kaç ay daha bekleyelim dedi olmadı o zaman regl iken gel jormonlarına bakalım dedi.diğer bütün tahlillerimi yaptırdım normal çıktı hepsi kan değerlerim kansızlık karaciğer falan bakalım şimdilik her şey normal yani

bir de yazmıştım eşim böbrek taşı düşürüyor 2 3 aydır ilaç kullanmıştı ara ara o da etkileyebiliyormuş onuda dün öğrendim
Anladım canım hadi hayırlısı inşallah tutar bu ay❤️🤭

Rabbim gönlüne göre hayırlısıyla nasip etsin
Bu doktorları da anlamak zor..sana 18 mm'de çatlayacak demiş
Başka birine doktoru yumurta 24 mm'e gelmeden döllenemez demiş
Neye inanacağımızı şaşırdık

Cn

Canım öncelikle Allah eşine sağlık versin inşallah🤲🏻 Dua et üzülme tıp ilerledi alternatif tıp zaten çok iyi durumda.. Allah nasip eder inşallah düzelir ve hemen hamile kalırsın buda sizin sınavınız sabredin..❤
Teşekkürler amin canım evet bu sınavımız 😢

X