Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aklındakileri sor takviye kullanabilir miyim diye sor unutma
günaydın...sor sor aklında kalmasın :KK5:
geldim doktordan Allah'ım ne kadar tatlı ne kadar sevecen bir doktor:KK200: yaklaşık 7 8 tane soru sordum sor sor istediğini diyo :)
evet bi tane yumurta varmış 16mm görünüyomuş 18mm olunca çatlıcak dedi şükür varmış yumurtam ona çok sevindim.
alerji ilacı kullanıyorum engeller mi gebeliği dedim engellemez dedi.
2aydır deniyoruz dedim yaş 34 2 3 ay daha dene olmazsa o zaman tekrar gel dedi yani hemen olmaması normal demek istedi bence :KK70:
yumurtalam olmadan regl oluyo mu diye sordum o genelde küçük yaşlarda olur dedi
gitmişken bide kan verdim bakalım ne çıkcak kan değerlerim??

geldim doktordan Allah'ım ne kadar tatlı ne kadar sevecen bir doktor:KK200: yaklaşık 7 8 tane soru sordum sor sor istediğini diyo :)
evet bi tane yumurta varmış 16mm görünüyomuş 18mm olunca çatlıcak dedi şükür varmış yumurtam ona çok sevindim.
alerji ilacı kullanıyorum engeller mi gebeliği dedim engellemez dedi.
2aydır deniyoruz dedim yaş 34 2 3 ay daha dene olmazsa o zaman tekrar gel dedi yani hemen olmaması normal demek istedi bence :KK70:
yumurtalam olmadan regl oluyo mu diye sordum o genelde küçük yaşlarda olur dedi
gitmişken bide kan verdim bakalım ne çıkcak kan değerlerim??
senin için çok çok sevindım. hadi hayırlısı bakalımm :KK200:sen artık bu gazla önümüzdeki günleri değerlendir bakalım:halay:....bak yumurtada büyümüş ,sorun yok bence ....

çok sağol canım:KK76: hadi hayırlısı bakalım ne olcak olmasada denemelere devam napalım:KK48:
olucak ya bence buranın enerjisi enerjisi yeter. olumsuzluk hıc düşünmemeliyiz. en azından bak her ay reglı oluyorsun.benım bir tanıdıgım genc kızlıgından berı düzenlı reglısı yoktu. evlendı 1 yıl sonra hamıle kaldı.

olucak ya bence buranın enerjisi enerjisi yeter. olumsuzluk hıc düşünmemeliyiz. en azından bak her ay reglı oluyorsun.benım bir tanıdıgım genc kızlıgından berı düzenlı reglısı yoktu. evlendı 1 yıl sonra hamıle kaldı.
hayırlısı canım olcağı varsa bir şekilde oluyo dediğin gibi.
bir de az önce şöyle bir şey öğrendik eşimle o da bugün doktora gitti böbrek taşı için.
eşim 2 aydır taş düşürmeye çalışıyo üroloji doktoru bi ilaç vermiş rahat düşürebilsin diye ama o da hamileliği engellemiş olabilirmiş doktor öyle demiş bi vitamin önermiş şimdi

hayırlısı canım olcağı varsa bir şekilde oluyo dediğin gibi.
bir de az önce şöyle bir şey öğrendik eşimle o da bugün doktora gitti böbrek taşı için.
eşim 2 aydır taş düşürmeye çalışıyo üroloji doktoru bi ilaç vermiş rahat düşürebilsin diye ama o da hamileliği engellemiş olabilirmiş doktor öyle demiş bi vitamin önermiş şimdi
ıykı gıtmısınız doktora ,en azından sımdı o ılacı içmicek.
zaten dr'lar 1 yıl süre veriyor normal şartlarda olması için.iş temposu hayat kosusturması derken bız yumurtlamayı kaçırıyoruz diye düşünüyorum. sizin yaş kaç ?

ıykı gıtmısınız doktora ,en azından sımdı o ılacı içmicek.
zaten dr'lar 1 yıl süre veriyor normal şartlarda olması için.iş temposu hayat kosusturması derken bız yumurtlamayı kaçırıyoruz diye düşünüyorum. sizin yaş kaç ?
valla iyi ki gitmişiz sormuşuz bu ay içme dedim biraz ağrı çek nolcak dedim :KK70:
ben voulasyon testi almıştım zaten takip ediyordum doktora da gittim iyi oldu aklımdaki bütün her şeyi sordum.
yaşım 34 canım iş hayatı koşturmaca derken biraz geç kaldım sanırım eee tabi bir de pat diye hemen olcak sandım ondan da erteledim

valla iyi ki gitmişiz sormuşuz bu ay içme dedim biraz ağrı çek nolcak dedim :KK70:
ben voulasyon testi almıştım zaten takip ediyordum doktora da gittim iyi oldu aklımdaki bütün her şeyi sordum.
yaşım 34 canım iş hayatı koşturmaca derken biraz geç kaldım sanırım eee tabi bir de pat diye hemen olcak sandım ondan da erteledim
ıyı yaptın sormakla. ya bende bu ay olmazsa ovilasyon testi yapım diyorum ,nasıl birşey hiç fikrim yok arada kızlar resım atıyor bakıyorum okuyorum :halay: :KK200:bir uğraş oda ...aynen herkes iş hayatı kendını garantileme çabasında .bende ilk zamandalar evliliğmde korunuyordum ya kalırsam ne olucak falan diye saçma sapan korkuyordum.dediğin gibi ha diyincede olmuyormuş bu iş :halay::halay:

Kızlar günaydın güzellikler 🥰
Benim tsh 8 küsür çıktı. Baya yüksek. Beta hcg ye de arada bakalım dedi doktor baktık. O da 0.407 çıktı. 0.407 yükselmez değil mi??

X