Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın güzellikler 🥰
Benim tsh 8 küsür çıktı. Baya yüksek. Beta hcg ye de arada bakalım dedi doktor baktık. O da 0.407 çıktı. 0.407 yükselmez değil mi??
Ha prdon ben fsh anlamadm. Fsh 6 cıkmıstı benmde yazdımda sen tsh demissin evet canm 8 yüksek ama düsürürler ilacla. Serbest t3,t4 kac cıktı??

kızlar öğlen ovulasyon testi yaptım iki çizgide koyu yumurtluyorum galiba :KK70:
doktor biraz daha büyüyünce dedi 2 saate oldu anlamadım bu işi neyse öğleden sonra gitcem bunu da sorayım bu kadar çabuk olgunlaşır mı

Benim tsh 8 küsür çıktı. Baya yüksek. Beta hcg ye de arada bakalım dedi doktor baktık. O da 0.407 çıktı. 0.407 yükselmez değil mi??
tsh biraz yüksek çıkmış canım ilaç verebilir doktor.
beta hcg düşük yükselmez gibi ama regl gecikti mi daha var mı ?

kızlar öğlen ovulasyon testi yaptım iki çizgide koyu yumurtluyorum galiba :KK70:
doktor biraz daha büyüyünce dedi 2 saate oldu anlamadım bu işi neyse öğleden sonra gitcem bunu da sorayım bu kadar çabuk olgunlaşır mı
Bence bugünü yarını değerlendir canım o zaman şansa bırakma yinede sen bende bugün üçüncü günüm adetimin biter bitmezmi basliyim canım avulasyon testini kullanmaya sen kaçıncı gün başladın?

Bence bugünü yarını değerlendir canım o zaman şansa bırakma yinede sen bende bugün üçüncü günüm adetimin biter bitmezmi basliyim canım avulasyon testini kullanmaya sen kaçıncı gün başladın?
değerlendircem canım zaten doktora da bi uğrucam bugün.
daha yumurtlama zamanı değildir canım boşa harcama testlerini ben reglin 10.günü başladım bugün 12.günüm. ben 26-27 günde bir regl olduğum için reglin 12. günü falan oluyo yumurtlamam

Evet bende de aynısı oldu doktora gittim 16 mm dedi eve geldim arası yarım saat sürdü kontrolden daha koyu çıktı bana halbu ki 2 güne yumurtlarsın demişti ve beş gün sonrada silikleşmeye başladı yani yumurtlama söylediği tarihten önce gerçekleşir ayyy bunu sor kuzum ya neden böyle okuyormuş hemencik büyüdü mu ki

değerlendircem canım zaten doktora da bi uğrucam bugün.
daha yumurtlama zamanı değildir canım boşa harcama testlerini ben reglin 10.günü başladım bugün 12.günüm. ben 26-27 günde bir regl olduğum için reglin 12. günü falan oluyo yumurtlamam
Benim adet döngüm normalde 28 günde bir oluyodu bijac aydır 21 günde bir oluyorum o yüzden kafam karıştı çok erken yumurtluyorum ben sanırım

Evet bende de aynısı oldu doktora gittim 16 mm dedi eve geldim arası yarım saat sürdü kontrolden daha koyu çıktı bana halbu ki 2 güne yumurtlarsın demişti ve beş gün sonrada silikleşmeye başladı yani yumurtlama söylediği tarihten önce gerçekleşir ayyy bunu sor kuzum ya neden böyle okuyormuş hemencik büyüdü mu ki
bende çok merak ettim acaba kullanığım vitaminlerden yada folik asitten oluyo mu ki böyle hızlı gelişme yada büyüme:super:

o zaman sen reglden bir hafta sonra başla canım elinde fazla test varsa
Aynen canım 1
o zaman sen reglden bir hafta sonra başla canım elinde fazla test varsa
15 tane testim var yeter sanırım sabah akşam yapmicam günde bikere yapcam koyulaşma ya başlayınca belki günde iki kere falan yaparım bu ay uğurlu gelir inşallah hepimize 🙏😘❤️

Aynen canım 1

15 tane testim var yeter sanırım sabah akşam yapmicam günde bikere yapcam koyulaşma ya başlayınca belki günde iki kere falan yaparım bu ay uğurlu gelir inşallah hepimize 😘
aynen canım öyle yap daha iyi olur inşallah uğurlu gelir amiinnn çok amin🙏
D dilek062 hayırlı olsun canım arada gözden kaçırmışım mesajını
bende doktordan geldim testi söyledim öyle çıkabilir dedi birazcık büyümesi lazım dedi ben her gün yapmaya devam :KK70:

bende çok merak ettim acaba kullanığım vitaminlerden yada folik asitten oluyo mu ki böyle hızlı gelişme yada büyüme:super:
Beş gün yanlış yazmışım bir gün sonunda silikleşti o kadar çabuk oldu şok oldum 18 olur olmaz çatlamış demek ki 18 mm ikram catlıyor biz gorudgumÜzde 16 ilken böyle koyu çıkıyor

bende doktordan geldim testi söyledim öyle çıkabilir dedi birazcık büyümesi lazım dedi ben her gün yapmaya devam :KK70:
Sağol canım benim Allah sana da göstersin inşallah. Bu arada dua et inşallah oğluş olsun bebeğim. Hayırlı, sağlıklı, akıllı, fikirli, azada noksansız 🙏🙏🙏

şimdi ovilasyon testi kaçınca gün başlanıyor.ben 27-veya 28 günde oluyorum...ve internetten hangi markanın almalıyım dijital var bir tane acaba onu mu alsam:halay: bende gaza geldım yaaa

şimdi ovilasyon testi kaçınca gün başlanıyor.ben 27-veya 28 günde oluyorum...ve internetten hangi markanın almalıyım dijital var bir tane acaba onu mu alsam:halay: bende gaza geldım yaaa
canım 27 28 günde oluyosan 14 gün çıkar yani reglin 13 14.günü oluyosundur büyük ihtimalle ama bazen bir iki gün önce yada sonra olabilir onuda testlerle takip edebilirsin.
ben internetten aldım daha hesaplı oluyor eczanelere göre git.....yor sitesinden bi satıcıda 20li ovülasyon + 4lü gebelik testi 33tlydi markası labquick memnunum

Evet canim tsh yuksek be troid hastasiyim omurluk ilac kullanicam ilac kullanmaya baslayin normale donmeye basliyor hemen canim merak etme

X