Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen çok iyi olur

Süper fikirr hamişlerimizden M Mdmd ve N nefesim-35 başlayabilir o zaman soruları cevaplamaya semiramis1990 zaten belirtmiş bunları teşekkürler canım

yani artı bisi yapmadim canim 5ayim benim ilk 4ay gun asiri faln yaptim yumurtlama gununde de hemen sonraki gun birdaha yaptim ama bu ay valla 4gun peş peşe yaptim ayaklarimi hep kaldirirdim belime yastık oyle canlarım

Kızlar nolursa olsun belirti aramayın. Herkeste belki baskadır ama bende hic bi belirti olmadı ne migde bulantısı ne akıntı ne baska bisi. Tek bisey oda adet olcakmısım gibi kasık agrılarıydı. He bide bu zamana kadar hic yasamadıgım sag bacagımda damar cekilmesi gibi agrı hissediyodum bacagm cekiliyomus gibi içinden damar cekiliyomus gibi

Kasık ağrılarınız ve bacak kasılmaları tahmini ne zaman başladı canım hatırlıyor musun

Aynen herkeste farkli benim kasik agrim vardi fazla birde regliden 10 gun once goguslerim hep hassaslaşırdi o olmadi oyle suphe ettim bende ilk

Aynen herkeste farkli benim kasik agrim vardi fazla birde regliden 10 gun once goguslerim hep hassaslaşırdi o olmadi oyle suphe ettim bende ilk
Benim gögüs agrılarım adetim gectikten sonra basladı ucları acımaya hassaslasmaya. Ögrendiğimde hic bi agrı belirti yoktu.. sonra hatta bigün gögüs agrım kesildi aklım cıktı bise mi oldu diye sonra ertesigün gene devam etti. Arada daha siddetli oluyo arada daha hafif

Aynen benimde oyle başlayali 2 3 gun oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…