Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar napıyorsun uz yeni ay yeni umutlar güzel haberlerle gelin bu ay. Ben bugün doktora gittim minik fasulyemin kalp atışını duyduk çok şükür herşey yolundaymış hiç bir sıkıntı yok.🥰😍 Arada bir midem bulanıyor ve acayip yemek yiyorum ve öğlenleri şekerleme yapıyorum çok yoruluyorum hiç bişey yapmadan.
Yaa çok sevindim canım çok güzel bir haber bu Allah sağlıkla büyütsün bebişini zaman çabucak geçsinde kucağına al miniğini inşallah:KK200:

Amin canim yarin regl gunum cuma gidicem saglik ocagina tekrar insallah yukselir ilk bir tane dusuk yaptim 2ay sonra kizima hamile kaldim insan biraz tedirgin oluyor valla
İnsan bir kere yaşadığı zaman korkuyor.cok haklısın kalbini ferah tut canım ki sağlıklı ilerlesin gebeliğin

Selam kızlar, bayram boyunca köyde, bayram sonu da misafirlerle ugrasmaktan kendimi pek dinleyemedim, yumurtlama üzerinden 1 hafta geçti, çıkmayacağını bilerek test yaptim bikac saat sonra belli belirsiz ikinci çizgi vardi ama ilk 1 saat icinde değildi. Miratech marka hep böyle mi oluyor acaba?
Yumurtlamam bu ay 2 gün sürdü ama siliklestikten sonra 1-2 kez degerlendirebildik hayırlısı artık Allah nasip edecekse tek iliskide bile nasip ediyor. Hepimize sağlıkla bir an önce nasip etsin insallah

Selam kızlar, bayram boyunca köyde, bayram sonu da misafirlerle ugrasmaktan kendimi pek dinleyemedim, yumurtlama üzerinden 1 hafta geçti, çıkmayacağını bilerek test yaptim bikac saat sonra belli belirsiz ikinci çizgi vardi ama ilk 1 saat icinde değildi. Miratech marka hep böyle mi oluyor acaba?
Yumurtlamam bu ay 2 gün sürdü ama siliklestikten sonra 1-2 kez degerlendirebildik hayırlısı artık Allah nasip edecekse tek iliskide bile nasip ediyor. Hepimize sağlıkla bir an önce nasip etsin insallah
Amin canım inşallah Allah hepimize nasip etsin 1 hafta çok erken canım benim daha yerleşmemiş bile olabilir başka belirtin var mı? Benimde çok silik çıkıyor hep ama negatif yani adet oldum zaten bitti neyse.. Yani ben çook silik çizgilere inanmıyorum artık.. Bence bekle biraz daha 3-4 gün sonra tekrarla testini..

hayırlısı olsun canım genelde 10.gün falan çıkıyo bir iki gün sonra tekrarla istersen

Amaan makarna yap soslu biz çok seviyoruz valla haftada 1 gün mutlaka makarna günü bazen ton balıklı yiyoruz çok güzel oluyo tavsiye derim :KK70:
aynen kurtarıcı yemek valla :) bide eşim makarna hastası olduğu için şanslıyım her gün yapsam gık demez.
uzun zamandır balık yemiyoruz balık mı yesek diye düşünüyorum ben de :işsiz:

aynen kurtarıcı yemek valla :) bide eşim makarna hastası olduğu için şanslıyım her gün yapsam gık demez.
uzun zamandır balık yemiyoruz balık mı yesek diye düşünüyorum ben de :işsiz:
Ahahah aynen benim eşimde sever şanslıyız valla :KK70: Eveet balık kadın ve erkek içinde çok önemli B vitamini açısından yiyin kuzum yiyin:kk77:

Amin canım inşallah Allah hepimize nasip etsin 1 hafta çok erken canım benim daha yerleşmemiş bile olabilir başka belirtin var mı? Benimde çok silik çıkıyor hep ama negatif yani adet oldum zaten bitti neyse.. Yani ben çook silik çizgilere inanmıyorum artık.. Bence bekle biraz daha 3-4 gün sonra tekrarla testini..
Belirtim yok zaten belirti için de test için de çok erken 😊 benim silik çizgi coook uzun zaman sonra çıkıyo ilk 10 dk da çıksa silik bile olsa sevincem zaten 😊 bikac gün sonra tekrar yaparim artık bu ay biraz zor

X