Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım. Ben polikistik overimya ne zmaan yumurtladğmı bilmiyorum ilk gebelikte çok geç yumurtlamıstım. Geç öğrenmiştim o yüzden. Ama spermler içerde yasıyorya belki 2-3 gün sonra dölleniyodur diye düşünüyorum

Kızlar en gec ne zaman yumurtlama oldu sizlerde? Testle takip ettiğim 2. Ay bu ay. Gecen ay adetin 15. Günü yumurtlamistım bu ay adetin 20. Günü hala ikinci cizgi silik, pik göremedim. Ne önerirsiniz? Sizlerde de oldu mu böyle

Kızlar en gec ne zaman yumurtlama oldu sizlerde? Testle takip ettiğim 2. Ay bu ay. Gecen ay adetin 15. Günü yumurtlamistım bu ay adetin 20. Günü hala ikinci cizgi silik, pik göremedim. Ne önerirsiniz? Sizlerde de oldu mu böyle
Belki geç yumurtlıcaksındır canım olabilir eğer yumurtlaman olsun istiyorsan hayıt otu demleyip içebilirsin adetin 3. Günü başlayıp yumurtlayana kadar yani 14 gün boyunca içiliyor

Yok zaten çıkacağını düşünmüyorum adetimi bekliyorum gelseydi hayırlısıyla önüme bakacağım ben de 2 yıldır bekliyorum hemen hemen silik sonradan çıkan çizgilere itibar etmiyorum aska çıkarsa ilk dakikalarda çıkar aynı düşünüyorum yani sizinle zaten garanti 14 bana göre de eşim varikosel ameliyatı oldu 7 ay önce bakalım test yapılacak 1 hafta sonra düzelme var mı diye
Bende ikinciyi dusunuyorum kizim 6 yasinda 3 yil da oldu cok bekledim bir ara artik umudu kesmistim olmuyor diye dr falan ayarlayacakti o ay tutmus meryem suresini cok oku canim ins esinin sorunu da duzelmistir rabbim ol deyince tas dan cicek bittiyor test lerde inani makyak ediyor bagimlilik yapiyor regliyi hesap yapmammiz gerekiyor aslinda ama iste bizim gibiler yapamiyor onu

Bende ikinciyi dusunuyorum kizim 6 yasinda 3 yil da oldu cok bekledim bir ara artik umudu kesmistim olmuyor diye dr falan ayarlayacakti o ay tutmus meryem suresini cok oku canim ins esinin sorunu da duzelmistir rabbim ol deyince tas dan cicek bittiyor test lerde inani makyak ediyor bagimlilik yapiyor regliyi hesap yapmammiz gerekiyor aslinda ama iste bizim gibiler yapamiyor onu
En azından yumurtlamayı görüyoruz ana be kadar doğru tartışılır pik oldu silindi diyoruz normalde yumurtlamadan 14 gün sonra gelmesi gerek yarın 17.gün en ufacık belirti yok bu da ilginç

Buna katılıyorum canım..Varsa yumurtladan 12gun sonra varsa kesin çıkıyor benim 2gebeligimde de çıktı hatta birinde daha erken çıktı..Bu seferkinde çıkmadı zaten regl oldum değilmişim.
Valla bende. Tüm belirtiler var dün gebelik testi yaptım sıfır a sıfır 6 gün vardı bata hala var goguslerimin altları mesela yürürken bile açıyor acaba geçen ay böyle oldum mu bilmiyorum da kasik ağrılarım bitti göğüse geçti. 30 temmuzda bekliycrm âdeti bugünü saymazsak 3 gün bakalım kafayı taktım ya bu ay kesin gecikmeli gelir.

Teste ne zaman başladın mesela ben de 13 14 yumurtluyorum ama o ay eğer macın veya badem ceviz fındık bunlarıu tükettiğinde daha erken ben doktora gitmesem haberim olmayacaktı teste 11.gun galan başlayacaktım ama bir gittim 7.gün pik oldu 8.gun çatladı düşün o yüzden adet bitince başlamalısın teste

Valla bende. Tüm belirtiler var dün gebelik testi yaptım sıfır a sıfır 6 gün vardı bata hala var goguslerimin altları mesela yürürken bile açıyor acaba geçen ay böyle oldum mu bilmiyorum da kasik ağrılarım bitti göğüse geçti. 30 temmuzda bekliycrm âdeti bugünü saymazsak 3 gün bakalım kafayı taktım ya bu ay kesin gecikmeli gelir.
Benimde mesela 2gundur arada beyaz akintim oluyo ve ara ara midem bulaniyo ama bunlar üşütmekten mi yoksa belirti mi bilmiyorum.benimde bata 6gun var erken test yaptim ama bisey cikmadi sanki var mi yok mu emin olamiyorum

Teste ne zaman başladın mesela ben de 13 14 yumurtluyorum ama o ay eğer macın veya badem ceviz fındık bunlarıu tükettiğinde daha erken ben doktora gitmesem haberim olmayacaktı teste 11.gun galan başlayacaktım ama bir gittim 7.gün pik oldu 8.gun çatladı düşün o yüzden adet bitince başlamalısın teste
Bende 12.gun yumurtladim ama dongum 26 27 gun tam ortasi olmuyo herkesin farkli teldeki uygulamaya baksam 10.gun gosteriyodu

Benimde mesela 2gundur arada beyaz akintim oluyo ve ara ara midem bulaniyo ama bunlar üşütmekten mi yoksa belirti mi bilmiyorum.benimde bata 6gun var erken test yaptim ama bisey cikmadi sanki var mi yok mu emin olamiyorum
Bende beyaz akıntı yok ya lekelenmem var hep işte aslında bulanık kahve rengi olduğu için Belkide beyaz akıntım vardır anlamıyorumdur yani 🤷🏼‍♀️

X