Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamdan 12 gun sonra varsa kesin cikiyor canim ben artik ona inaniyorum 14 garanti koyu cikiyor yoksa hic umut etmiyorum nice hayali cizgi gordum ilk saniye cikmayana artik inancim kalmadi uzmek icin soylemiyorum insan umutsuz ilerleyemiyor ama bosa umutta yipratiyor
Buna katılıyorum canım..Varsa yumurtladan 12gun sonra varsa kesin çıkıyor benim 2gebeligimde de çıktı hatta birinde daha erken çıktı..Bu seferkinde çıkmadı zaten regl oldum değilmişim.

Yumurtlamdan 12 gun sonra varsa kesin cikiyor canim ben artik ona inaniyorum 14 garanti koyu cikiyor yoksa hic umut etmiyorum nice hayali cizgi gordum ilk saniye cikmayana artik inancim kalmadi uzmek icin soylemiyorum insan umutsuz ilerleyemiyor ama bosa umutta yipratiyor
Canım bazen geç dölleniyor. O ihtimalide düşünmek gerek

Buna katılıyorum canım..Varsa yumurtladan 12gun sonra varsa kesin çıkıyor benim 2gebeligimde de çıktı hatta birinde daha erken çıktı..Bu seferkinde çıkmadı zaten regl oldum değilmişim.
Ama acaba herkeste farklılık gösteriyor olabilirmi arkadaşlar benim ilk olacak hiç tecrübem yok bu konuda çok acemiyim 🤭

Yok zaten çıkacağını düşünmüyorum adetimi bekliyorum gelseydi hayırlısıyla önüme bakacağım ben de 2 yıldır bekliyorum hemen hemen silik sonradan çıkan çizgilere itibar etmiyorum aska çıkarsa ilk dakikalarda çıkar aynı düşünüyorum yani sizinle zaten garanti 14 bana göre de eşim varikosel ameliyatı oldu 7 ay önce bakalım test yapılacak 1 hafta sonra düzelme var mı diye

Canım bazen geç dölleniyor. O ihtimalide düşünmek gerek
[/QUOTE gec dollense bile 14 gune kesin cikiyor canim yumurtlama zamanini bilmeyenler icin gec dollenme deniyor yani gec yumurtluyor gec dollleniyor ama ayin 10 yumurtlanin 26 na cikmazsa bekleme gec dollenmistir diye

X