Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Diger kızlar nasılsıniz, var mi yeni haberler, erken gebelik testleri yapanlar :)
ManyakPrenses ManyakPrenses kirpapatyasiii kirpapatyasiii yengec4 yengec4
Siz ne yaptınız kızlar günleriniz yaklaştı hatta gecti sanırım 😍
Ben bugun yaptim ama bisey yok gibi canim yada daha cikmadi
Testini görebilirim yım buraya atma imkanın varmı
Atayim canim
Hadi inşallah hamilesindir canım😍
ayy inşallah canım ya
Yine göremiceksiniz ama atayım genede :KK70:
Sanki ikinci resimde bisey gordum gibi😍

Kızlar belli olmuyo yada ben yanlış görüyorum.şaşı bak şaşır yapınca görüyorum :KK70:
IMG_20200726_133623.jpg

Hiç dikkat etmedim bilmiyordum yedim içtim her zamanki gibi 🙈🙈🙈 ama hiç belirti yok sanki adet olmama da var gibi daha en geç 17.gun de oluyorum yumurtlamanın yarın olmam gerek mesela
Yumurtlamdan 12 gun sonra varsa kesin cikiyor canim ben artik ona inaniyorum 14 garanti koyu cikiyor yoksa hic umut etmiyorum nice hayali cizgi gordum ilk saniye cikmayana artik inancim kalmadi uzmek icin soylemiyorum insan umutsuz ilerleyemiyor ama bosa umutta yipratiyor

Canım ben çok silik çizgi gördüm bata kaç gün var yarın ilk idrarla bidaha dene canım predictor yanıltmaz birde çıkan çizgi ilk 5 dkka ı çıktı
Bata 6gun var canım.testi yaptım bir iki dakika içinde çıkmadı bırakt sonra bi 7dk sonra baktım varla yok arası gordum gibi ama cok belli olmuyo belkide bana oyle geldi
Altaki fotoda daha iyi ama hayali var bu markadan yapmadim bilmiyorum ama erkende yoksa hayalide cikmiyor diye biliyorum kuzum yumurtlamanin 11 gunleri ise normal yani 14 gunse fazla umut etme diyecegim canim
Yumurtlama gecen pazar oldu canim yani 7 yada 8 gun oldu daha 14 gun olmadi zaten bata 6 7 gun var

X