Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teste ne zaman başladın mesela ben de 13 14 yumurtluyorum ama o ay eğer macın veya badem ceviz fındık bunlarıu tükettiğinde daha erken ben doktora gitmesem haberim olmayacaktı teste 11.gun galan başlayacaktım ama bir gittim 7.gün pik oldu 8.gun çatladı düşün o yüzden adet bitince başlamalısın teste
Ben adet bitince ertesi gün başladım. Bu ay çakşır suyu, böğürtlen kökü suyu, bal polen, bal çörekotu tarçın, incir ceviz vs hepsinden düzenli yemiştim aslında ama yine böyle oldu bilemedim nedense.

Kızlar bu ovulasyon testini çalişanlar nasıl yapıyor her gün aynı saatte zor değilmi tabi hangi işte çalıştığına bağlı ama..

Valla bende. Tüm belirtiler var dün gebelik testi yaptım sıfır a sıfır 6 gün vardı bata hala var goguslerimin altları mesela yürürken bile açıyor acaba geçen ay böyle oldum mu bilmiyorum da kasik ağrılarım bitti göğüse geçti. 30 temmuzda bekliycrm âdeti bugünü saymazsak 3 gün bakalım kafayı taktım ya bu ay kesin gecikmeli gelir.
Canım ben 2gebeligimde de anlamıştım bundada gebe oldugumu düşünüyordum..aynı belirtilerin bazılarını yaşayınca çünkü adet olucakkenhiç yasamadigim belirtiler di..Ama yanıldım regl oldum testtede saatler sonra silik belirdi ikisinde de acaba farkında olmadan kimyasal gebelik mi yaşadım zaten coraspirin kan sulandırıcı kullaniyirdum ..onunda öyle etkisi var kanama yapabiliyor off kafamda sorularrr😮😨

Canım ben 2gebeligimde de anlamıştım bundada gebe oldugumu düşünüyordum..aynı belirtilerin bazılarını yaşayınca çünkü adet olucakkenhiç yasamadigim belirtiler di..Ama yanıldım regl oldum testtede saatler sonra silik belirdi ikisinde de acaba farkında olmadan kimyasal gebelik mi yaşadım zaten coraspirin kan sulandırıcı kullaniyirdum ..onunda öyle etkisi var kanama yapabiliyor off kafamda sorularrr😮😨
Alla alla yani acaba kimyasal geçirdim da kendiliğinden düşürdüm mu diyorsun. Ama o zmana bir ağrı olmaz mı

Alla alla yani acaba kimyasal geçirdim da kendiliğinden düşürdüm mu diyorsun. Ama o zmana bir ağrı olmaz mı
Agrı olmuyor kuzum adet gibi yaşıyorsun hatta normalde kasık agrın varsa o bile olmuyor hafif geçiyor ama kanama az veya çok olabiliyor ama yine de bir dok kadın bunu fark etmiyor gebelik testine erken bakanlar betayı tespit ediyor ama adet olur olmaz beta sıfırlanmaya başlıyor fark edilmeyenler genelde çok dusuk beta oluyor 5 10 20 gibi

Agrı olmuyor kuzum adet gibi yaşıyorsun hatta normalde kasık agrın varsa o bile olmuyor hafif geçiyor ama kanama az veya çok olabiliyor ama yine de bir dok kadın bunu fark etmiyor gebelik testine erken bakanlar betayı tespit ediyor ama adet olur olmaz beta sıfırlanmaya başlıyor fark edilmeyenler genelde çok dusuk beta oluyor 5 10 20 gibi
Alla allaa çok ilginç geldi bana belki de hiç kimyasalım olmadığı içindir. Allah'ım da korusun.

Ya ben adet oldum dedim ama kızlar devamı yok gelmedi sancımda yok 3 gün öncede böyle oldu yerleşme diye yormuştum ama şimdi adetmiyim değilmiyim bilmiyorum sökülecekse sökülsede bilsem ne olduğunu 😥 bugün doktora gideceğim bende bakalım ne diyecek hayırlısı Allahtan 🤷‍♀️

X