Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben adet oldum dedim ama kızlar devamı yok gelmedi sancımda yok 3 gün öncede böyle oldu yerleşme diye yormuştum ama şimdi adetmiyim değilmiyim bilmiyorum sökülecekse sökülsede bilsem ne olduğunu 😥 bugün doktora gideceğim bende bakalım ne diyecek hayırlısı Allahtan 🤷‍♀️
Belki bi umut vardır diye sabah test yaptım sonuç negatif yine 🙄

Eklentiler

• 6FFF0177-B32A-4754-A203-EF3AA23BD6FB.jpeg
    6FFF0177-B32A-4754-A203-EF3AA23BD6FB.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 28
Ya ben adet oldum dedim ama kızlar devamı yok gelmedi sancımda yok 3 gün öncede böyle oldu yerleşme diye yormuştum ama şimdi adetmiyim değilmiyim bilmiyorum sökülecekse sökülsede bilsem ne olduğunu 😥 bugün doktora gideceğim bende bakalım ne diyecek hayırlısı Allahtan 🤷‍♀️
Dün çok mu geldi nasildı canım kesildi mi bi gunde
Canım bat a kaç gün var
5gün var

Benim regl olmama 2 gün kaldı ve dün kan testi vermek zorunda kaldım negatif çıktı. Sizce bu saatten sonra olma ihtimali var mıdır?

Benim regl olmama 2 gün kaldı ve dün kan testi vermek zorunda kaldım negatif çıktı. Sizce bu saatten sonra olma ihtimali var mıdır?
Bazen kadınların ne zaman yumurtlayacağı belli olmuyor Allahtan ümit kesilmez diyip deneyebilirsiniz. Diyosanız ki kanda negatif çıktı değerim yükselir mi diye çok ihtimal yoktur.. Ancak geç döllenme olmuş olması gerekir vs..

Bazen kadınların ne zaman yumurtlayacağı belli olmuyor Allahtan ümit kesilmez diyip deneyebilirsiniz. Diyosanız ki kanda negatif çıktı değerim yükselir mi diye çok ihtimal yoktur.. Ancak geç döllenme olmuş olması gerekir vs..
Yumurtlama olarak değil de kan değeri olarak sordum. Yumurtlama dönemi çoktan geçti zaten. Ben aslında hamilelik de yoktur diye düşünmüştüm ama doktor daha erken zaten deyince kafam karıştı. Ona göre ilaç kullanmam gerekiyor çünkü.

Yumurtlama olarak değil de kan değeri olarak sordum. Yumurtlama dönemi çoktan geçti zaten. Ben aslında hamilelik de yoktur diye düşünmüştüm ama doktor daha erken zaten deyince kafam karıştı. Ona göre ilaç kullanmam gerekiyor çünkü.
Kanda bakılmış olsa çıkardı yumurtlamadan 10 gün sonra kanda çıkıyor zaten

eğer geç yumurtladıysanız döllenme geç olmuş olabilir.
kan testi için adet günü yada geciktiğinde gelin diyo doktorlar belki çıkmamış olabilir

aslında senin belirtilerin daha çoktu ben sen hamilesindir diye düşünüyordum tabi daha var belli olmaz
Valla artık düşünmüyorum canım ya eğer lekelenme yerleşme değilse neden oldu bilemiyorum ama biyerde okudum lekelenmeniz bitince test yapın diyo ama benim ara ara hala geliyo o yüzden çıkmıyodur belki.. Bakalım dananın kuyruğu kopacak 4 gün sonra

eğer geç yumurtladıysanız döllenme geç olmuş olabilir.
kan testi için adet günü yada geciktiğinde gelin diyo doktorlar belki çıkmamış olabilir
Yani ben de normalde test negatifse beklentimi kesecektim. Doktor negatif ama daha erken zaten deyince kafamı karıştırdı. Neyse 2 3 gün kaldı zaten bekleyeyim bakalım.

X