Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba aramıza hoşgeldinn🥰 sorduğun için söylüyorum biz öyle yapıyoruz burda ki çoğu kadın ilişki sırasında ve sonrasında bele yastık koyup 20 dk bekliyoruz ki spermler rahme kolay ulaşsın diye hatta ben duvara ayaklarımı dikiyorum öyle çok az geri çıkıyor kalktığımda ve hemen tuvalete gitmiyoruz. Yarım saat sonra falan gidebilirsin. Hemen duşta almıyoruz çünkü spermler yüksek sıcaklıkta hareketlerini kaybedip ölebiliyorlar..Sabah alabilirsiniz duşunuzu böyle işte😍
Bende hep öyle yapıyorm sabah işe giderken alıyorum duşumu da ama tık yok

Canlarım sabah test yaptım böyle çıktı negatif ama peçeteye silince yine pembe akıntı bu sefer biraz daha fazla geldi kızlaar sanırım yerleşiyoor çok umutlanmalik istemiyorum amaa😍 Dua edin tutunsun varsaa nolur🤲🏻Eki Görüntüle 2665858
Prensessssim canım inşaallahh bebişin yerleşiyordur tez zamanda da çift çizgiyi görürsün inşallah 💖

Çok çok geçmiş olsun canımmm... ben de kanama yaşadım hastaneye gittim hemen kürtaj dediler bir de tecrübesizim daha 2 aylık evliydim ve istemiyodum bebek.. daha 7 haftalık dedim kürtaja ne gerek var dedim olmadım...yarınında kendi doktoruma gittim ne kürtajı dedi düşer kendiliğinden dedi ve düştü.. kürtajın kötü sonuçlara yol açtığını duydum
Düşük sonrası doktora kesinlikle git. zen komple düşmüyor içşerde parça kalmış mı kalmamış mı bir muayene ol....

X