Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sana bişey diyeyim mi benim düşük yaptığım hamileliğimden önceki ay adete 10 gün varken adet olmuştum çok şaşırmıştım tabi korunuyorduk sonraki ay hamile kalmıştım bak onun habercisi olabilir
Canım ne kadar burada teselli vermeye calissamda çok kötüyüm 😔bu ay o kadar umutluydumki anlatamam ben gebelik beklerken pat diye adet oldum gunumede çok var üstelik saçmalık resmen seninde öle olmuş sen sasirmadinmi ne kadar sürdü adetin miktarı bildiğin adet gibimiydi sonrası ay gebe kalman bana umud oldu

Canım ne kadar burada teselli vermeye calissamda çok kötüyüm 😔bu ay o kadar umutluydumki anlatamam ben gebelik beklerken pat diye adet oldum gunumede çok var üstelik saçmalık resmen seninde öle olmuş sen sasirmadinmi ne kadar sürdü adetin miktarı bildiğin adet gibimiydi sonrası ay gebe kalman bana umud oldu
6 gün sürer benim adetim normalde ama o zaman 3 4 gün sürmüştü canım çok şaşırmıştım hava değişimine falan bağladım

Ay inşallah tutunuyordur sana erken gebelik testi yapsana yarın sabah
İnşallah tutunuyordur annişine canım benim :KK200: Erken gebelik testi alacak biyer yok canım buralarda yani bide kv gidicez bu akşam yarın normal testlerden var ondan yapıcam yine. Aslında eczane var yakında ama evimin oralarda ben iş yerindeyim çok ters yani:işsiz:

Kızlar bugün sabah bacağım döndü öyle bir ters bastım ki hastaneye gittim. MR falan istedi doktor. Menisküs yırtılması olabilir dedi. Hay ben kafama tüküreyim. 🥺

Canım ben erken yumurtladım belki sen geç yumurtladın bence yarın sen Bi doktora git kan testi falan ver baya olmuş çünkü
Erken gebelik testi yaptım onda da çıkmadı canım ümidim yok bitti adet belirtimde yok çok moralim bozuk pazartesi ye kadar gelmezse kan veririm artık o kadar test yaptım 10 gün oldu gecikeli illa ki çıkardı idrarda 😞

X