Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar malesf kötü hberim var bu sabah erken gebelik testi yaptım negatif :mad: erken gebelıkte cıkardı sanırım adete 3-4 gün kala? miratech marka yaptım tabıkı adet gelene kdr şansımız devam edıyor ama olursa söylerim ama üzüldümgerçekten üzüldüm

kızlar malesf kötü hberim var bu sabah erken gebelik testi yaptım negatif :mad: erken gebelıkte cıkardı sanırım adete 3-4 gün kala? miratech marka yaptım tabıkı adet gelene kdr şansımız devam edıyor ama olursa söylerim ama üzüldümgerçekten üzüldüm
Canım üzülme hayırlısı olsun zaman var daha belki geç döllenmedir dur bakalım..

İki gün önce bat günümdü olmadım dün sabah test yaptım kocaman bir negatif çıktı ama hala adet olmadım ben kızlaar ManyakPrenses ManyakPrenses Caglunal Caglunal nasıl hissetcem bilemiyorum daha önce de böyle gelmeyip sonradan geldi hayal kırıklığına uğradım ,halbuki dün gece karnıma bir sürü sıcak su tuttum adet olacaksa da gelsin diye sonra havalar çok sıcak gelmesi lazım ama hala gelen giden yok ümit ve ümitsizlik arasındayım 33. Gün bitiyor 😟😟😟sağlık ocağı içinde erken henüz, eğer halen gelmezse yarın sabah bir test daha yapacağım
Canım hiç kafana takma ben dün itibariyle adete 9 gün kala adet oldum hiç böle bişey yaşamamıştım demekki vücudumuz bizi gebeliğe hazırlıyor ben artık böle düşünüyorum.sen yarın ilk idrarla bı test daha yap ama stresten uzak dur belkide geç döllenme oldu ondan cikmiyodur testte olmadı bikacgun bekle 35 günü geçer hala adet girmezsen eğer doktora görün umud kaybetme tmm

Merhaba canm ben adetime 3 gun kala erken gebelik testinde ve kaset testte silik cizgi gordum bgun adet tarihim bugun ve dun de kaset test yaptm silik cizgi var cumaya doktora kan testine gtcem cikar deil mi kanda? 2 gun gecikmis olcam kan tahliline gttgmde
Çıkar canım hayırlı olsun😍

Canım hiç kafana takma ben dün itibariyle adete 9 gün kala adet oldum hiç böle bişey yaşamamıştım demekki vücudumuz bizi gebeliğe hazırlıyor ben artık böle düşünüyorum.sen yarın ilk idrarla bı test daha yap ama stresten uzak dur belkide geç döllenme oldu ondan cikmiyodur testte olmadı bikacgun bekle 35 günü geçer hala adet girmezsen eğer doktora görün umud kaybetme tmm
Canım sana bişey diyeyim mi benim düşük yaptığım hamileliğimden önceki ay adete 10 gün varken adet olmuştum çok şaşırmıştım tabi korunuyorduk sonraki ay hamile kalmıştım bak onun habercisi olabilir

Canlarım sabah test yaptım böyle çıktı negatif ama peçeteye silince yine pembe akıntı bu sefer biraz daha fazla geldi kızlaar sanırım yerleşiyoor çok umutlanmalik istemiyorum amaa😍 Dua edin tutunsun varsaa nolur🤲🏻Eki Görüntüle 2665858
Ay inşallah tutunuyordur sana erken gebelik testi yapsana yarın sabah

X