Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımben de aynı markayı 2 gün önce sipariş ettim. 50'li 76 TL idi. Google a yaz bulursun. 100 fazlaymış. Gebelik testi de ben surelab diye bi marka alıyorum 10 tanesi 15 tl kesin sonuc veriyor.
Yanında 5 adet Erken gebelik testi veriyor diye dedim canım 5 tanesi 4 tlgi geliyor eczanede aynısı tanesi 25 lira cok uyguna geliyor

Evet canım ya aynen eczaneden baya avantajlı internet Bilsek hemen hamiş kalıcaz 50'li almayızda işte
Evet bende her ay alırken aman 10 tane alıym yeter kalırsam elimde kalmasın diyorm ama her ay almak zornda kalıyorm kalsa nolur sanki her ay alıym stresine girmektense al kenarda dursun daha iyi dimi ama

Sende bi baktır bence prolaktin önemli bi hormon cnkü cAnm gebeliği engellebiliyomus. Adetinin 3.günü hormon testleri yaptırdın mı bide progesteron testi var 21.gün yapışıyo
Evet canım 3.günü testlerime 3 yıl evvel baktırmıştım normaldi. Progesterona hiç baktırmadım. Aslında bi gitsem hepsini aradan çıkartıcam ama Koronadan dolayı hiçbiyere gitmek istemiyorum. 2 ay olmazsa o zaman toptan yaptırmayı düşünüyorum.

Evet canm 3 yıl baya gec tekrarlamakta fayda var bian önce git. Bence git ya nolucak ben sürekli gidiyorm hastanelere gayet temkinliler mesafe maske hijyen hic bise olmaz valla ben kaç aydır gidyorm

Evet canm 3 yıl baya gec tekrarlamakta fayda var bian önce git. Bence git ya nolucak ben sürekli gidiyorm hastanelere gayet temkinliler mesafe maske hijyen hic bise olmaz valla ben kaç aydır gidyorm
Ben de korktum korktum ameliyat olmak zorunda kaldım haklısın doktora gidince ne diyorsun canm söyleyince yapıyorlarmı? Bazı doktorlar zorluk çıkartıp yapmıyor

Ben de korktum korktum ameliyat olmak zorunda kaldım haklısın doktora gidince ne diyorsun canm söyleyince yapıyorlarmı? Bazı doktorlar zorluk çıkartıp yapmıyor
Valla özele gittim canm ben. Doktorum cok seker iyi bi kadın tabi erken olur stres yapma diyo.ben alttan muayne oldm işte hic bi problem yok dedi adetliykende oldum 4.günü muayne bide yumurtlama zamanın oldum olgunlasmıs yumurtalarn var günasırı ilski demisti bu ay gitmedm bidaha hormon testlerimide yaptırdım daha gitsem 1 yılın dolmadı dicekler yani acıkcası canmda istemiyo doktora falan gitmek ne yalan söyliym

Anladım canım. Bidaha ki ay bende gidicem smear testi için hem yumurtalara baktırırım diyorum Kürden sonra hemde smear aldırırım

Merhaba bende hamiş olmak istiyorum 2,5 yaşında kızım var 3 yıl sonra oldu kızım çikolata kisti olan birisiyim zor hamile kalıyorum doğumdan sonra 1 ay korundum daha da korunmadım ama bebeğim olmadı her kürü yaptım işe yaramadı doktorum klomen yazdı Haziran'da kullandım 3 yumurtam oldu igneye gerek kalmadan kendiliğinden çattladı şimdi bat sayıyorum 5 temmuz bat belirtilerin adet olacakmışkm gibi sancım oluyor arada bu kadar erken belirti olmaz diye biliyorum ama 4 gün önceden sancılarım başladı klomen kullandığımda yumurtam çarparken aşırı agrım oldu bu ağrıları klomene bağlıyorum ne kadar dogru bilmiyorum Allah nasip etsin hemize bebeği olmayan herkese versin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Anladm canm yaptır tabi. Birde rahim kültürü yapıyolarmıs yaptırmadm ama öyle duydum rahimde enfeksiyon mikrop bise var mı diye bakıyolarmıs smear hariicnde

O ileri ki aşamada yapılıyor canım. şikayetler geçmiyorsa ikinci aşama kültürü yapıyorlar. Bizim o kadar problemimiz olmadığı için gerek duymaz doktorlar. Her yıl yaptırmak lazım smeari

Amin canım Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Yaa inşallah hamilesindiiir peki başka bir belirtin var mı göğüslerde bi değişiklik falan

Amin canım Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Yaa inşallah hamilesindiiir peki başka bir belirtin var mı göğüslerde bi değişiklik falan
Amin inşaallah canım belimde agrı oldu bi kaç gün sonra hafifledi ama gügüsümde hassas değil ama sancı oldu şişlik var kasık batmalarım var ara ara canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…