Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar regl im dün bitti ama bugün kasıklarım da hafif ağrı ve akıntım var. yumurtlama bu kadar erken olabilir mi ? Regl im de 2-3 gün erken oldu ama dün bitti yani.

Kızlar ya prolaktinim gene yüksek cıktı.34 cıktıı niye sürekli yüksek cıkıyo bu acaba gögüs ucu dokunmayla falan alakası olabilir mi bide adetin 21.gün yaptırmısm tahlili oda farkeder mi?

Hayır canım gün boyunca göğüslerini uyarman gerekir. O da imkansız bişey. Doktor detaylı bakması lazım. Stres çok etkiliyor prolaktini ama sen adet olamadınmı

Hayır canım gün boyunca göğüslerini uyarman gerekir. O da imkansız bişey. Doktor detaylı bakması lazım. Stres çok etkiliyor prolaktini ama sen adet olamadınmı
Olmadm daha 2 günüm faln var canm adetimi etkilemez cok sükür progestan testimde 18 cıkmıs doktor cok iyi dedi oda 21.gün bakılıyo kaliteli yumurtlama olmus mu diye. 10 ve üzeri kaliteli yumurtlama olmus demekmis

Olmadm daha 2 günüm faln var canm adetimi etkilemez cok sükür progestan testimde 18 cıkmıs doktor cok iyi dedi oda 21.gün bakılıyo kaliteli yumurtlama olmus mu diye. 10 ve üzeri kaliteli yumurtlama olmus demekmis
Ooo süper maşallah. Gebelik testi yaptınmı belki çıkar birşeyler kaliteli yumurtlamışsın sonucta

Kaliteli yumurtluyorumda bi işe yaramıyo adete 5 gün kala beta hcg 0.1 di canm zannetmiyorm yani adet olucam. yumurta kaliteli çatlıyo ama olmamıs yani 7.ayımıza giricez bu ayda bakalm..
Neden ola ki acaba canım. Sperm sayınız kaliteniz falan iyimi. Yada yeterli ilişki olamadımı . Bende onu anlamıyorum madem iyi yumurtluyoruz niye tutmuyor.

Neden ola ki acaba canım. Sperm sayınız kaliteniz falan iyimi. Yada yeterli ilişki olamadımı . Bende onu anlamıyorum madem iyi yumurtluyoruz niye tutmuyor.
Eşimin ml de 30 totalde 150 mlyon sperm. Yüzde yetmis normal morfolji cıktı doktorlar gayet iyi diyo. Yumurtlama gününden 1 gün önce iliski oldu gece. Bide yımurtlamanıın ertesigünü sabah canm..

Eşimin ml de 30 totalde 150 mlyon sperm. Yüzde yetmis normal morfolji cıktı doktorlar gayet iyi diyo. Yumurtlama gününden 1 gün önce iliski oldu gece. Bide yımurtlamanıın ertesigünü sabah canm..
Çatlamamış olabilir canım. Her yumurta çatlamıyor. E vitamini çatlamasına yardımcı oluyormus

Nasip artk ya napaym Allhtan rabbm vermiyor dmekki sual elden bisey gelmez

Streste çok etkiliyor. Nasipten öteye geçilmez haklısın canım Allah ne zaman dilemişse o zaman oluyor. Cok Can atıyoruz ama işte.. ben her aklıma geldiğinde ağlıyorum daha yeni ondan herhalde çok hassas oldum

Kızlar ya prolaktinim gene yüksek cıktı.34 cıktıı niye sürekli yüksek cıkıyo bu acaba gögüs ucu dokunmayla falan alakası olabilir mi bide adetin 21.gün yaptırmısm tahlili oda farkeder mi?
Adetine yakın yükselebiliyo ama senin ki adetten olmayabilir sınırda falan çıksa tamam dicektim de 34 çıkmış.. Evet göğüs ucuyla oynanamak gerek o da yükseltiyor.. Canım bide bazı bitki çayları yükseltiyo (rezene mesela) ve bazı besinler. Yediklerini ona göre seçmelisin. Doğal yolla prolaktini düşüren yiyecekleri araştır istersen ve dr ilaç yazdı mı?

Doktoruma söyledim. 1 adet dostinex alıcam o ilac direk düşürür ama yediklerime dikkat edicem. Mesela kuru incir prolaktin yükseltiyoms bende kayvenin yanında yerdm nerdeyse hergün. Off off gerçekten yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…